WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowy Mercedes-Maybach S Klasy testowany na Nurburgring

Nowy Mercedes-Maybach S Klasy testowany na Nurburgring

Poniżej obejrzycie nie jakiś tam prototyp nowej klasy S Mercedesa, a testowe podwaliny w kamuflażu pod jego eleganckie wydanie z ramienia Maybacha.

Będąc dokładnymi, przyglądamy się wersji z długim rozstawem osi, którego uchwycił kanał Automotive Mike na YouTube podczas szaleństw Mercedes-Maybach S 2022 na torze Nürburgring. Skąd pewność co do tego, że o Maybachu mowa? Wystarczy rzucić okiem na klamki drzwi – elektryczne, wyskakujące.

Co ciekawe, chociaż kamuflaż jednoznacznie i skutecznie zakrywa kształty tego modelu, ujawniony przez Mercedesa zwiastun, pokazał nam, jak przód nowej klasy S będzie wyglądać. Wydania Maybach nie różnią się bowiem od tych modeli pod tym kątem. Sama w sobie generacja W223 z pewnością będzie wyglądała dobrze, przyjmując zmiany o charakterze ewolucyjnym.

Nowe reflektory i tylne światła zbliżą Maybacha do obecnej filozofii projektowania Mercedesa, która dotknęła nawet kratki. Ta jest jeszcze większa, nadając samochodowi więcej charakteru.

Czytaj też: Mercedes pokazał przód nowej Klasy S na teaserze

Po tym, jak Klasa S zadebiutuje jeszcze w tym roku, jest mało prawdopodobne, że zobaczymy tego dużego, flagowego sedana od Mercedes-Maybach przed 2021 rokiem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News