Prototypowy elektryczny crossover Genesis na zdjęciach

Prototypowy elektryczny crossover Genesis, elektryczny crossover Genesis, elektryczny Genesis zdjęcia

Pierwszy elektryczny samochód luksusowej marki Hyundaia pokazał się w testach publicznych. Jednak ten prototypowy elektryczny crossover Genesis nie pokazuje wiele.

Elektryczny crossover Genesis

Jeśli mielibyśmy wskazać najbardziej irytujące nas kamuflaże prototypowych samochodów, to Hyundai, więc i Genesis śmiało mógłby powalczyć o pierwsze miejsce. Na poniższych zdjęciach elektryczny crossover Genesis pokazał się w ciężkim materiałowym kamuflażu, pod którym nawet nie znajduje się zwyczajne, produkcyjne nadwozie, a fałszywe panele.

Czytaj też: Elektryczny model Kia i Genesis potwierdzony na 2021 rok
Czytaj też: Kia zajmie się stworzeniem platformy dla pojazdów wojskowych nowej generacji
Czytaj też:
 To koniec dla śmigłowców szturmowych Bell AH-1W „Super Cobra”

Firma ewidentnie nie chce, żebyśmy zobaczyli przed premierą za wiele, ale na szczęście możemy zauważyć m.in. zaokrągloną konsolę przednią z poziomymi, najpewniej podzielonymi pół reflektorami. Okrągłe otwory w maskownicy prawdopodobnie odsłaniają czujniki systemu wspomagania kierowcy.

Z tyłu kamuflaż odsłania poziomo podzielone tylne światła, które wieńczą ogólny kształt łzy tyłu samochodu, którego uzyskano poprzez łukowatą linię dachu i skierowane ku górze linia okna.

Czytaj też: Zaktualizowane logo KIA i nowy slogan
Czytaj też: Kia Stinger nowej generacji, to jeden wielki znak zapytania
Czytaj też: 
Kia zmieni się nie do poznania w 2021 roku

Wiemy, że ten wyszpiegowany elektryczny Crossover Genesis będzie bazował na nowej platformie E-GMP. Ta jest w stanie zapewnić maksymalny zasięg ponad 500 kilometrów na jednym ładowaniu, a technologia szybkiego ładowania zagwarantuje jej do 100 km zasięgu w ciągu zaledwie pięciu minut. W kwestii mocy w grę wejdzie nawet 600 KM.