WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Przecieki o Resident Evil 8 ucieszą fanów soft-remake’u

Najnowsze przecieki na temat Resident Evil 8 bardzo mnie cieszą. Czy spodobają się i Wam?

Fanowski serwis Resident Evil o nazwie Biohazard Declassified wypuścił w świat kilka przecieków na temat Resident Evil 8. Capcom postanowił trzymać się tego co wypracowano w poprzedniej odsłonie (i dobrze) oraz dodać kilka nowości.

Co nowego nas zatem czeka w Resident Evil 8? Ethan z poprzedniej odsłony powróci jako główny bohater, jednak tym razem trafi on do wioski, która zaprowadzi go do zamku. Lokacja, w której znów będziemy walczyć o życie prawdopodobnie będzie znajdować się w Europie. Powinniśmy spodziewać się górskich i pełnych śniegu lokacji.

“Gluty” z którymi walczyliśmy w Resident Evil 7 tym razem się nie pojawią. Zamiast tego powrócą stare, dobre, nieumarłe zombie. W walce z nimi będą nam przeszkadzały istoty przypominające wilki oraz tajemnicza kobieta, której nie będzie można zabić. Podczas naszej przygody powinniśmy natrafić znów na Chris Redfielda.

Resident Evil 8 było testowane przez ostatni rok i raczej szybko zapomnimy o tytule z ósemką w nazwie. Tytuł gry ma nas jakoś zaskoczyć mądrym rozwiązaniem. Już Resident Evil 7 ukrywał rzymską cyfrę w nazwie.

Logo Resident Evil 7

Może literką “s” w nazwie posłuży jako 8? W japońskim tytule będzie jeszcze łatwiej ukryć cyfrę. Strzelam, że z Biohazard stanie się 8iohazard.