Reklama

PS5 rozłożone na części. Ta konsola nie ma prawa wyć!

ps5 rozłożone

Największy problem PS4 rozwiązany. PS5 to maszyna stworzona od początku z myślą o tym, aby nie hałasować.

Sony w końcu obudziło się ze swojego letargu i zaprezentowało coś nowego w związku z PS5. I to nie byle co! Konsola została rozłożona na części!

PS5 w kawałkach

Często po premierze danego urządzenia pojawiają się jego próby rozłożenia na części. Przydaje sie to do dokładnego wyczyszczenia urządzenia, a niektórzy po prostu lubią odkrywać dane konstrukcje. Autorzy hardware’u zazwyczaj sami tego nie robią, ale Sony… właśnie to zrobiło! Poradnik jak rozkręcić PS5 (i stracić przy okazji gwarancję, o czym firma ostrzega) już jest dostępny.

Czytaj też: Porównanie NFS Hot Pursuit Remastered. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?
Czytaj też: Baliśmy się temperatur PS5, a tymczasem to Xbox Series X grzeje jak farelka
Czytaj też: NBA 2K21 w wersji nextgen! Musicie zobaczyć te grafikę – na to czekaliśmy!

Te części! Wspaniała konstrukcja

Wszyscy się zgodzimy, że PS5 jest po prostu wielkie. Sony jednak podkreśla – ten sprzęt będzie sobie perfekcyjnie radził z odprowadzaniem ciepła. To konstrukcja przemyślana w taki sposób, aby znowu Japończycy nie musieli czytać w Internecie o odrzutowcach PS4.

Wideo prezentuje zdecydowanie większy wentylator. Kilka razy większy element wygląda znacznie lepiej niż wiatraczek z PS4. Do tego mamy ogromny radiator, który przyćmiewa ten z PS4. Ta część to prawie cała konsola! Świetnym pomysłem jest dodanie w konstrukcji dwóch dziur za pomocą, których możemy odkurzyć wnętrze PS5 bez tracenia gwarancji. Na koniec coś co jest po prostu fantastyczną wiadomością – procesor PS5 będzie chłodzony za pomocą ciekłego metalu zamiast pasty termicznej. Ciekły metal radzi sobie znacznie lepiej niż pasta (nawet „dzieścia” stopni mniej!).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News