WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Radeon VII – AMD przygotowuje edycję na 50. urodziny

W takich momentach AMD powinno po prostu dać za wygraną i przynajmniej udostępnić „przypadkiem” jakieś zdjęcia dobrej jakości. Teraz musimy bowiem bazować na fotce zrobionej ziemniakiem, która jednak jasno wskazuje na to, że firma na swoje 50-lecie na rynku przygotowuje nie tylko swój najwydajniejszy procesor, ale też kartę graficzną.

Do tej pory doczekaliśmy się specjalnego RX 590 od Sapphire, płyty Gigabyte i wspomnianego procesora Ryzen 7 2700X 50th Anniversary, którego domniemana specyfikacja ogromnie rozczarowuje. Z wcześniejszych projektów możemy wnioskować, że zmiany w Radeon VII Anniversary Edition sprowadzą się jedynie do tych wizualnych i niestety nie dotkną specyfikacji, czy poszczególnych elementów konstrukcji.

Sam wyjątkowy Radeon VII będzie „wyjątkowy” zapewne tylko pod tym względem, że otrzyma w pełni czerwoną obudowę i odświeżone „rocznicowe” pudełko. Oczywiście to jedynie niepotwierdzone przecieki, dlatego powinniśmy jeszcze żywić nadzieję, że AMD postara się w tej kwestii nieco bardziej i nie rozczaruje swoich fanów, którzy wybierając zarówno Radeona VII lub Ryzena 2700X przed premierą kart Navi i procesorów Ryzen 3000, pokażą swoje ogromne oddanie firmie.

Czytaj też: Specyfikacja unikalnego procesora Ryzen 7 2700X 50th Anniversary

Źródło: Videocardz