realme atakuje polski rynek smartfonem realme 7i i… kotem

W dniu 19 grudnia na polskim rynku zadebiutuje smartfon realme 7i. Będzie to rekordowa sprzedaż firmy na polskim rynku. To pierwsze urządzenie, które będzie dostępne w tak dużej liczbie punktów. Do Polski wkracza też kod – realmeow.

realme 7i w prawie 1500 sklepów

realme 7i

realme 7i to jeden z lepiej wycenionych smartfonów na polskim rynku. Duży ekran, wydajny procesor, niezły aparat główny sparowany z aparatem szerokokątnym i akumulator o pojemności 6000 mAh nie zdarza się często. Jeśli nie wcale. Więcej o samym realme 7i przeczytacie tutaj.

Czytaj też: Test Realme 7 5G – najtańszy smartfon z 5G, już wkrótce na polskim rynku!

realme 7i ma nie tylko specyfikację i cenę, które mogą podbić polski rynek, ale firma zadbała też o jego dostępność. Smartfon będzie można kupić w jednym z ponad 280 sklepów Euro RTV AGD, ponad 200 sklepów NeoNet, 218 sklepach MediaMarkt, 27 salonach x-kom oraz 750 salonach sprzedaży sieci Play. W zasadzie ciężko będzie na niego nie trafić.

Czytaj też: Najlepszy aparat w smartfonie ma iPhone 12. Wystarczy jeden przycisk

realmeow rusza na pomoc!

realmeow

Ucieleśnieniem hasła marki Dear to leap została maskotka. Jest nią kot realmeow. Twórcą kota jest Mark A. Walsh, od ponad 18 lat związany z Pixar Animation Studios, gdzie był dyrektorem kreatywnym. To osoba, która ma wszelkie predyspozycje do tego, aby stworzyć rozpoznawalną postać.

realmewo, przy odpowiedniej promocji, może łatwo stać się bardzo rozpoznawalną maskotką marki. Hej! W końcu to kok!.