Reklama
aplikuj.pl

Render nowego BMW X5 pokazuje to, co nieuniknione

Render nowego BMW X5, BMW X5 piątej generacji, nowe BMW X5, kratka BMW X5

Niedawno odświeżone BMW serii 5 ma większą charakterystyczną kratkę od poprzednika, a kiedy tylko BMW X5 piątej generacji zadebiutuje, jego kratka prawdopodobnie również wzrośnie.

Jak wielka się okaże? Tego niestety nie wiemy, ale pogląd na to może zapewnić nam artysta z kanału YouTube TheSketchMonkey, który postanowił przelać na cyfrowy papier swoją wizję na tego popularnego SUVa z większą kratką BMW, łącząc ją z przeprojektowaną przednią konsolą i szeregiem innych elementów.

SketchMonkey zaczął od zaprezentowanego kilka lat temu BMW obecnej generacji X5 i powoli przerabiał przód, dodając większą kratkę nerkową i poprawiając dolną konsolę. Do przeróbki wykorzystał szczegóły, które BMW pokazało w formie konceptu i4 EV.

Jako że nos BMW X5 ozdobiła teraz większa kratka, pozostałe elementy musiały zmienić nieco swoją pozycję. Przez to dolne wstawki maskownicy zyskały nowy, mniej kątowy wygląd, jak również cieńsze światła i bardziej elegancki profil boczny. Linia stylistyczna teraz zaczęła przecinać klamki drzwi, ciągnąc się od przedniego zderzaka aż do tylnych świateł tylnych.

Czytaj też: Porsche przyznaje się do złej skrzyni biegów w Cayman GT4

Nadal jesteśmy kilka lat od zupełnie nowego X5 (obecna czwarta generacja jest z nami od 2 lat), ale odświeżenie zapewne i tak spowoduje powiększenie się nerkowatej kratki na chwilę przed całkowitym przeprojektowaniem stylizacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News