Reklama
aplikuj.pl

Wyrenderowano elektrycznego SUVa Mitsubishi E-Evolution

SUVa Mitsubishi E-Evolution, Mitsubishi E-Evolution, render Mitsubishi E-Evolution

Nieoficjalnie wspomina się, że w przyszłym roku doczekamy się premiery elektrycznego SUVa Mitsubishi E-Evolution, którego serwis Motor.es właśnie wyrenderował.

Render SUVa Mitsubishi E-Evolution

Warto przypomnieć tutaj wcześniejsze informacje z serwisu Spyder7, według którego wersja produkcyjna Mitsubishi e-Evolution będzie miała normalne drzwi (zamiast podwójnych), bardziej strome nachylenie do słupka A i jednocześnie odważny tył w stylu coupe. Najpewniej więc będziemy patrzeć na coś w stylu SUVa-coupe o docelowym zasięgu około 500 km.

Czytaj też: Zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji
Czytaj też: Nowy Mitsubishi Outlander z mocą Nissana?
Czytaj też: Praktycznie najczarniejszy lakier świata na Mitsubishi Lancer

Na podstawie powyższych informacji i spekulacji, otrzymaliśmy powyższy render, próbujący odpowiedzieć na pytanie, jak będzie wyglądać produkcyjna wersja Mitsubishi E-Evolution. Finalnie jesteśmy pewni, że nie będzie to model tak nowatorski, jak wspomniany koncept, ale i tak liczymy na ciekawe elektryczne cacko z dwoma silnikami.

Czytaj też: Koncept Mitsubishi Mi-Tech rzuca światło na elektrycznego ASX
Czytaj też: Na platformie konceptu Ariya powstaną nowe EV Nissana, Renaulta i Mitsubishi
Czytaj też:
Super Height K-Wagon od Mitsubishi wjedzie na salony w Tokio

Należy jednak pamiętać, że premiera elektrycznego SUVa Mitsubishi jest obecnie jedną wielką tajemnicą, a oficjalne informacje na jego temat nie istnieją. Ponoć ma jednak trafić do sprzedaży jesienią 2021 roku, więc w ciągu następnych miesięcy wszystko się wyjaśni, a zwłaszcza jego domniemane powiązanie z platformą CMF-EV i Nissanem Ariya.