Reklama
aplikuj.pl

Rezvani Hercules 6×6 zaliczył premierę. Chylimy czoła bestii

Rezvani Hercules 6x6, Hercules 6x6, pickup Rezvani, Hercules 6x6 premiera

Oto i on. Pickup Rezvani Hercules 6×6, czerpiący garściami ze swoich poprzedników w postaci m.in. modelu Tank, a który bazuje na modelach Jeepa.

Premiera Rezvani Hercules 6×6

Jako najpotężniejszy i najmocniejszy na świecie pickup, Hercules 6×6 może pochwalić się opcjami napędu na dwa, cztery lub sześć kół, za którymi pracuje niestandardowe zawieszenie Fox z osiami Dana 60. W kokpicie z kolei widać korzenie Jeepa Wranglera, ale walczy z nimi skóra Nappa i zamszowa podsufitka.

Czytaj też: Lister LFP to najszybszy SUV na świecie
Czytaj też: Obejrzyjcie kosztującego krocie hiperSUVa RM-X2 od Ramsmobile

Czytaj też: Armortruck jest czymś, czego nie chcielibyście spotkać na drodze

Wyjątkowa wersja Hercules 6×6 Military Edition zapewnia z kolei noktowizor FLIR, samouszczelniający się zbiornik paliwa, zelektryfikowane klamki drzwi, syreny, maski gazowe i całe mnóstwo pancerza na nadwoziu.

Napęd Rezvani Hercules 6×6

Po stronie napędu, Hercules 6×6 może otrzymać szereg silników. Zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych jednostek V6, czy V8, ale i tak tym najciekawszym jest również ten najdroższy, czyli V8 HEMI z Dodge Demona. Ten doczekał się modyfikacji do 7 litrów i masywnego doładowania, dzięki czemu zapewnia 1300 koni mechanicznych.

Czytaj teżNowy Supertourer od PCOR uderza w rytm lat 70.
Czytaj też: Rezvani Tank X pierwszym hiperSUVem na świecie
Czytaj też: Rezvani Tank 2020 w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej

W standardzie jednak Rezvani Hercules 6×6 kosztuje całe 225000 dolarów i jest wyposażony w 3,6-litrowy silnik V6. Cenę podbijają coraz to mocniejsze jednostki oraz pakiet Military Edition, którego obecność na pokładzie kosztuje całe 100000$.