WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ryanair wyprzedaje bilety po śmiesznych cenach

Ryanair wyprzedaje bilety po śmiesznych cenach

Ryanair przygotował 1 września największą wyprzedaż 2020 roku. Milion biletów w śmiesznie niskich cenach można zgarnąć jedynie przez najbliższe 48 godzin.

1 września ruszyła wielka wyprzedaż Ryanaira. Pula miliona biletów w cenie od 19 zł obejmuje takie kierunki jak Kijów, Oslo czy Londyn-Stansted. Oczywiście propozycji jest jeszcze więcej, z wygodnym podzieleniem na miasta, by nie trzeba było dodatkowo tracić czasu na szukanie. Promocją objęte są loty na wrzesień i październik.

Na skorzystacie z promocji macie zaledwie 48 godzin, więc do 2 września do północy musicie dokonać rezerwacji na wybrany lot. Oczywiście, o ile starczy dla Was biletów. Irlandzki ma w swojej ofercie aż 240 miejsc docelowych i do wielu spośród nich można się wybrać w ramach promocji.

Pamiętajcie o reżimie sanitarnym w samolotach Ryanair

Na pokładzie samolotów Ryanair zarówno pasażerowie jak i obsługa muszą nosić maseczki ochronne. Jedzenie i napoje serwowane są w paczkach i zamknięte, zaś płatność jest tylko bezgotówkowa. Dodatkowo zabronione są kolejki do toalet, więc trzeba do nich chodzić indywidualnie na żądanie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News