WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition na pierwszych zdjęciach

Serwis Videocardz ponownie przygotował dla nas masę przecieków na temat planów AMD i tym razem dotyczą one procesora Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition.

Jak zapewne wiecie albo wyczytaliście z nazwy, ten procesor będzie wyjątkowym wydaniem obecnie najmocniejszego typowo-konsumenckiego układu AMD. Wszystko z okazji 50. rocznicy istnienia AMD na rynku, która wybije za tydzień, bo już pierwszego maja. Niestety wygląda na to, że firma niespecjalnie się postarała, bo postawiła wyłącznie na unikalne opakowanie oraz IHS, a nie na jakiekolwiek zmiany w specyfikacji… o ile wierzyć w nieoficjalne źródła.

Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition będzie dostępny za 150/200 złotych więcej w porównaniu do Ryzen 7 2700X, a te dodatkowe banknoty chętni wyłożą z kieszeni tylko za czarno-złote pudełko z laserowo wypalonym podpisem Lisy Su, czyli prezeski i dyrektorki naczelnej AMD. Procesor to jednak nie wszystko, bo już 1 maja oficjalnie mamy zostać poinformowani o podobnym wydaniu Radeona VII, Radeona RX 590 oraz płyt głównych. Niestety żaden z nich nie oferuje czegoś więcej prócz wartości kolekcjonerskiej.

Czytaj też: Dominacja kart AMD nad GeForce RTX w World War Z na API Vulkan

Źródło: Videocardz