WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowy tablet Samsunga przetrwa wiele. Oto Galaxy Tab Active3

Samsung ujawnił właśnie swój nowy tablet z myślą o aktywnych użytkownikach, którzy potrzebują sprzętu z dodatkową ochroną. Galaxy Tab Active3 sprawdzi się u nich, jak ulał.

Galaxy Tab Active3 to kawał cegły

Galaxy Tab Active3, to przede wszystkim wytrzymałość, ale nie zabrakło w nim spuścizny z innych tabletów Samsunga. Jest bowiem obecny rysik S Pen, ale wodoodporny i starannie spasowany w ochronną osłonę, jak również 8-calowy wyświetlacz LCD w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, który działa nawet w rękawiczkach.

Za ochronę Galaxy Tab Active3 odpowiada przede wszystkim grube etui, spełniające wojskowy standard MIL-STD-810H, który dba o utrzymanie certyfikatu IP68 i zapewnienia, że ten tablet przeżyje, gdy spadnie z 150 cm. Największe zaskoczenie? Wymienna bateria o pojemności 5050 mAh oraz tryb pracy bez niej po ówczesnym połączeniu przewodu zasilającego.

Sprzętowo dopięty na ostatni guzik

Chętni na Galaxy Tab Active3 nie powinni narzekać na jego specyfikację, jako że tablet może pochwalić się układem Exynos 9810 z 4 GB pamięci operacyjnej i 64 lub 128 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć kartą microSD o jeden terabajt.

Po stronie łączności nie możemy pominąć obsługi NFC, czy najnowszego standardu Wi-Fi 6, a choć 13 Mpx aparat z tyłu i 5 Mpx z przodu nie zapowiadają się jako najostrzejsze jednostki, są w stanie obsługiwać Google ARCore, czyli standard rzeczywistości rozszerzonej.

Czytaj też: Google Maps z łatwiejszą obsługą smartfona podczas jazdy

Dostępność i ceny Galaxy Tab Active3

Wiemy, że Galaxy Tab Active3 najpierw trafi do Europy i Azji, ale nie mamy jakichkolwiek informacji na temat dokładnej dostępności, a nawet cen. Odpowiedź na te pytania przyniesie przyszłość.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News