WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung The Premiere to banalnie prosty projektor

Samsung stara się przygotowywać serię produktów, które trafią do każdego. Oto projektor The Premiere.

Projektor The Premiere należy do kategorii urządzeń lifestylowych, które Samsung wprowadził na rynek po raz pierwszy w 2016 roku, wraz z premierą telewizora The Serif. Od tego czasu wachlarz propozycji został rozbudowany i obejmuje urządzenia, takie jak: The Frame (telewizor-obraz), The Sero (obracany telewizor) czy The Terrace (wodoodporny telewizor). Czas na The Premiere. Telew Projektor.

Projektor The Premiere zadebiutuje w dwóch wariantach – LSP9T i LSP7T – o rozmiarach odpowiednio 130 i 120 cali. Oba laserowe urządzenia wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K, który cechuje wysoki kontrast. Szczytowa jasność 2800 lumenów jest zgodna ze standardami ANSI. The Premiere obsługuje również Tryb Filmmaker, który pozwala wyświetlić filmy zgodnie z wizją ich twórców.

Czytaj też: Dalibyście kilkadziesiąt tysięcy za taki zegar na biurko?

Projektor The Premiere charakteryzuje się kompaktową konstrukcją typu all-in-one i minimalistycznym wykończeniem, dzięki czemu dopasuje się do każdego wnętrza. Urządzenie cechuje ultrakrótki rzut, co pozwala umieścić je praktycznie bezpośrednio przy ścianie. Projektor oferuje również potężny, wbudowany głośnik niskotonowy oraz technologię Acoustic Beam, zapewniającą kinowe wrażenia w małych pomieszczeniach.

Samsung The Premiere jest naprawdę minimalistyczny. To lubię!

Niestety, Polacy będą musieli trochę na projektor poczekać. Na początku produkt będzie oferowany w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Europie: w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News