Reklama
aplikuj.pl

Skull and Bones przecieka niczym piracki okręt. Znamy datę premiery

skull and bones

Skull and Bones powstawało lata. Projekt jednak jest w końcu na ukończeniu i Ubisoft zamierza wydać grę jeszcze w tym roku. Kiedy rozkładamy żagle?

Skull and Bones istnieje

Ubisoft tworzyło Skull and Bones przez lata. Coś co zaczęło jako duży dodatek do Assassin’s Creed Black Flag ostatecznie stało się niezależną produkcją, której tworzenie rozpoczynano kilka razy od nowa. Tytuł uzyskał w końcu status produkcji, podobny do tego, który ma teraz Beyond Good and Evil 2 – gry, na której przeznaczono tyle funduszy, że dziś nie opłaca się przerwać prac i trzeba je dokończyć. Skull and Bones w końcu uda się wydać, ale na drugą grę jeszcze poczekamy.

Czytaj też: Nowe wieści o Horizon Call of the Mountain. Headset VR będzie wibrował!

Skull and Bones już jakiś czas temu było testowane przez alfa-testerów, ale do tej pory Ubisoft milczy na temat wydania gry. Nie ma co się jednak dziwić – darmowe produkcje nie potrzebują miesięcy zapowiedzi, by na premierę osiągać duże sukcesy. Nie oznacza to jednak, że do graczy nie trafiają żadne informacje.

Dziura w kadłubie Skull and Bones

Produkcja Ubisoftu przeciekła do graczy po raz kolejny. Czego tym razem się dowiedzieliśmy? Tytuł na jakiś czas pojawił się w Xbox Store co zostało szybko zauważone. Dzięki temu wiemy, jakie bonusy otrzymają gracze, którzy zdecydują się jednak zapłacić za lepszą wersję gry. Czekać na nich ma zestaw przedmiotów opisanych w takowy sposób:

  • Bloody Bones’ Legacy Mission
  • The Ashen Corsair Mission
  • Smuggler Pass Token
  • Digital Soundtrack and Artbook
  • Premium Bonus Pack

Czytaj też: Kontynuacja Kingdom Come Deliverance pewna. Gra sprzedała się w milionach egzemplarzy

To, co jednak najciekawsze to to, że poznaliśmy datę wydania gry. Tytuł trafi do sprzedaży 8 listopada 2022 roku. Pozostaje nam zatem kilka miesięcy do pirackich starć. Pytanie tylko, ile osób tak naprawdę czeka na tę produkcję?

Gracze często reagują na informacje na temat tej gry, z zaskoczeniem przypominając sobie o jej istnieniu. Ubisoft może mieć nie lada wyzwanie w przekonaniu graczy, że gra nie jest przestarzała i warto chociaż dać jej szansę.