Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki Olive Pro to również aparat słuchowy

Słuchawki Olive Pro, aparat słuchowy Olive Pro

Obecnie połączenie ze sobą bezprzewodowych słuchawek i aparatów słuchowych nie powinno nas dziwić, dlatego oto i on – model Olive Pro dwa w jednym.

Słuchawki Olive Pro

Wyglądające niczym nieco podrasowane AirPodsy, Olive Pro łączą w sobie funkcję aparatu słuchowego i tradycyjnych słuchawek na Bluetooth. Wytrzymują do 18 godzin na jednym ładowaniu i w gruncie rzeczy, to słuchawki bezprzewodowe, jak każde inne.

Czytaj też: Słuchawki Lamborghini od Master & Dynamic
Czytaj też: Słuchawki TrueControl ANC od RHA obiecują wiele za wiele
Czytaj też: Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits dopasują się do uszu każdego

Tak jak też wiele innych modeli, Olive Pro posiadają technologię ANC (aktywnego wyciszania dźwięków z otoczenia), która łączy się z działaniem w trybie aparatu słuchowego. W nim bowiem mikrofony zewnętrzne słuchawek również zgarniają dźwięk dookoła nas i podają do naszych uszu wzmocnione głosy rozmówców.

Podobnie jak w przypadku innych spersonalizowanych aparatów słuchowych, najpierw Olive Pro przeprowadzają użytkownika przez krótki test słuchu, mający na celu ocenę obszarów wrażliwości słuchu. Później użytkownik może oczywiście sam dostosować krzywą. Stąd zresztą uznanie Olive Pro za urządzenie medyczne.

Czytaj też: Test Vivo Wireless Sport. Mobilne słuchawki godne sportowców?
Czytaj też: Test Huawei FreeBuds Pro. Malutkie słuchawki dla wymagającego użytkownika
Czytaj też: Cloud Buds, czyli nowe słuchawki od HyperX

Olive Pro 2-w-1 zaliczyły sukces i nadal są dostępne na Indiegogo w cenie 199$. Wysyłka rozpocznie się w lutym 2021 roku i wtedy też ceny podskoczą o około sto dolców.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News