Reklama
aplikuj.pl

SMS-y od Ministerstwa Zdrowia nie będą wysyłane. Kolejna awaria systemu

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnej awarii, przez którą nie będą mogły być wysyłane SMS-y z najnowszymi danymi dotyczącymi pandemii koronawirusa. Wina lezy po stronie operatora.

Nie czekajcie na SMS-y od Ministerstwa Zdrowia

To nie pierwszy raz kiedy Ministerstwo Zdrowia informuje o awarii, która uniemożliwia wysyłanie SMS-ów z najnowszymi informacjami dotyczącymi koronawirusa. Po raz kolejny też używane są dokładnie takie same słowa. Wiadomość o tym pojawiła się na Twitterze rano i od tamtej pory nie zakomunikowano o naprawie.

W związku z awarią u operatora sieci komórkowej #MZ nie ma możliwości wysyłania SMS-ów z najnowszymi danymi dot. #koronawirus. Uprzejmie prosimy o śledzenie komunikatów na temat aktualnych statystyk na Twitterze.

Czytaj też: Aplikacja Twój telefon pozwoli usunąć zdjęcia z telefonu
Czytaj też: Aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe dostała bardzo atrakcyjną funkcję
Czytaj też: Zmiany w regulaminie Allegro – Smart za pobraniem i kilka innych nowości

Nie wiadomo jakie dokładnie są przyczyny awarii, która według wpisu Ministerstwa Zdrowia stoi po stronie operatora, choć żadne statystyki największych polskich operatorów nie pokazują żadnych awarii. Komunikaty SMS dotyczą jednak, przede wszystkich, do dziennikarzy, którzy zajmują się bieżącym informowaniem o sytuacji związanej z koronawirusem.