Reklama
aplikuj.pl

Spotify ulepszy słuchanie muzyki na Apple CarPlay

Nawet wśród użytkowników Apple CarPlay to Spotify jest najpopularniejszą apką do słuchania muzyki. I serwis to widzi, dlatego wraz z nową aktualizacją wprowadzi zmiany, które ulepszą działanie aplikacji.

Zmiany w Spotify na Apple CarPlay

Już niedługo Spotify wyda sporą aktualizację dla swojej aplikacji dostępnej z poziomu Apple CarPlay. I to pomimo niezbyt ciepłych stosunków, jakie firma ma z Apple. W testowym wydaniu apli odkryto zmiany w interfejsie, a także wprowadzenie zupełnie nowej funkcji. Jeśli chodzi o interfejs będzie mu bliżej do tego znanego z Apple Music. Okładka albumu zostanie zmniejszona, a co za tym idzie reszta przycisków będzie większa i łatwiej będzie je naciskać.

Czytaj też: Jedna z funkcji komunikatora Telegram może zdradzać naszą lokalizację
Czytaj też: BLIK z płatnościami zbliżeniowymi? Kiedy ta nowość do nas trafi?
Czytaj też: Facebook postawi ultimatum – albo nasze dane, albo WhatsApp

A co to za nowość, która zostanie dodana? Będzie to przycisk, którym przejdziemy do kolejki utworu, co wykluczy konieczność przeglądania kolejki z poziomu smartfona. Zdecydowanie ułatwi to korzystanie z odtwarzacza i sprawi, że użytkownicy będą mniej korzystali z telefonów podczas jazdy.

Nie wiadomo jeszcze kiedy aktualizacja trafi do wszystkich użytkowników Spotify na Apple CarPlay. Na razie trwają testy beta, jednak wydaje się, że na zmiany nie będzie trzeba długo czekać.