Reklama
aplikuj.pl

Sprzedaż Man Of Medan z wynikiem, którego bym nie zgadł

man of medan, dark pictures anthology

Supermassive Games poinformowało o wynikach sprzedaży ich Man of Medan. Produkcja okazuje się być jednak udanym tytułem.

Supermassive Games po robieniu przez lata gier na zlecenie Sony postanowiło w końcu zerwać z tego typu strategią finansową i pójść we wszystkie konsole oraz PC. Ich pierwszym pomysłem było stworzenie The Dark Pictures Anthology.

Antologia póki co składa się tylko z jednej gry – Man of Medan, ale już wkrótce zadebiutuje Little Hope. Twórcy liczą na to, że ich projekt będzie jeszcze większym sukcesem, gdy pojawią się już dwie gry z serii. No właśnie – sukcesem!

Czytaj też: To Nintendo 64 odpala gry z Nintendo Switch!

Pierwsze opinie o Man of Medan nie były jednak pozytywne. Często słyszałem, że gra ma błędy, a do tego nie wkręca już swoją grozą tak jak Until Dawn. W końcu jednak sam postanowiłem kupić grę na promocji i… moim zdaniem to jest lepsza formuła niż Until Dawn. Jest to krótsza produkcja, ale całość nastraszy nas nie raz i ogólnie można być zadowolonym z efektu.

Najwidoczniej coraz więcej graczy przekonuje się do tego tytułu, bo Supermassive Games pochwaliło się tym, że gra sprzedała się już w liczbie miliona sztuk. Brak danych na temat tego jak wygląda podział na pudełkowe i cyfrowe wydanie, ale ogólny wynik zdaje się być świetnym startem nowej serii.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News