WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Star Wars Celebration – Lucasfilm odwołuje imprezę. Kolejna za dwa lata

Star Wars Celebration – Lucasfilm odwołuje imprezę. Kolejna za dwa lata

Star Wars Celebration to organizowana od 1999 roku impreza zrzeszająca fanów Gwiezdnych Wojen mająca uczcić ważne daty z historii franczyzy. Niestety po raz pierwszy w dziejach Celebration Lucasfilm odwołuje wydarzenie.

Czytaj też: Dlaczego Warner nie opóźnił bardziej Tenet? Powód zaskakuje

Star Wars Celebration miało odbyć się 27-30 sierpnia w Anahein Convention Center. Lucasfilm długo zwlekał z podjęciem decyzji, jednak w końcu pandemia koronawirusa zawitała do świata Gwiezdnych Wojen i wymusiła odwołanie tegorocznej edycji. To pierwszy taki przypadek w historii wydarzenia. Kolejna edycja dopiero w 2022 roku.

W oświadczeniu wydanym przez organizatorów czytamy:

Do naszych fanów i przyjaciół Star Wars Celebration

W Star Wars Celebration, zdrowie i bezpieczeństwo naszych fanów, uczestników, wystawców, gości i personelu jest zawsze naszym priorytetem. Ze względu na globalny wpływ wirusa COVID-19 oraz przez wzgląd na najnowsze wytyczne dotyczące zdrowia publicznego podjęliśmy decyzję o odwołaniu obchodów Gwiezdnych Wojen w 2020 roku.

Chociaż ta wiadomość jest rozczarowująca, z przyjemnością ogłaszamy, że Gwiezdne Wojny powrócą do Centrum Kongresowego Anaheim w dniach 18-21 sierpnia 2022 r.

Fani, którzy kupili już bilety mogą zażądać zwrotu pieniędzy lub wykorzystać je podczas obchodów w 2022 roku, które zaplanowano na 18-21 sierpnia.

W poprzednich latach podczas imprezy można było obejrzeć ekskluzywne materiały z Powrotu Jedi i Skywalker. Odrodzenie. W tym roku spodziewano się czegoś z The Mandalorian lub innych seriali aktorskich, które przygotowuje Lucasfilm. Możliwe też, że poznalibyśmy szczegóły projektów filmowych z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News