WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Superman: Red Son – nowe wideo z radzieckim Człowiekiem ze Stali

DC wraz Warner Bros. zaprezentowało nowe wideo promujące animowany film Superman: Red Son. Zobaczcie jak prezentuje się największy superbohater Związku Radzieckiego.

Superman: Red Son to adaptacja komiksu o tym samym tytule autorstwa Marka Millara, Dave;a Johnsona i Killiana Plunketta. Przedstawia zupełnie inne Uniwersum DC. Historia umieszcza katastrofę Kal-Ela w Rosji w latach 30. a nie w Kansas. To pozwala Supermanowi stać się największym superbohaterem Związku Radzieckiego.

Opublikowany klip utrzymany jest w klimacie typowej kroniki filmowej. Widzimy jak Kal-El prezentuje swoją niesamowitą siłę i wytrzymałość, a także spotyka się z Józefem Stalinem. Superman jest największą nadzieją ZSRR na wygranie Zimnej Wojny, zwłaszcza, że jego największy komiksowy wróg Lex Luthor rośnie w siłę w Stanach Zjednoczonych bezpośrednio się mu przeciwstawiając. Film animowany Superman: Red Son z pewnością zanurzy nas w surowej, totalitarnej wizji alternatywnego DCU.

Za reżyserię odpowiada Sam Liu. W filmie Superman: Red Son głosów użyczyli: Jason Isaacs jako Kal-El, Amy Acker jako Lois Lane, Diedrich Bader jako Lex Luthor, Phil Morris jako James Olsen, Phil LaMarr jako John Stewart, Vanessa Marshall jako Wonder Woman, Sasha Roiz jako Hal Jordan, Roger Craig Smith jako Batman, Paul Williams jako Brainiac i William Salyers jako Józef Stalin.

Film pojawi się w wersji cyfrowej 25 lutego, zaś na nośnikach Blu-ray i DVD 17 kwietnia.