Reklama
aplikuj.pl

SUV Nissan Armada 2021 na zwiastunie

SUV Nissan Armada 2021, zwiastun Nissan Armada 2021, Nissan Armada,

Nissan Armada 2021 zadebiutuje już w ten wtorek, czyli 8 grudnia, a firma ujawniła właśnie nowy zwiastun, prezentujący wgląd w tego terenowego SUVa.

Nissan Armada 2021 na zwiastunie

Obecna wersja SUVa Armada 2021 istnieje na rynku od 2016 roku, dlatego nic dziwnego, że w grę wchodzi tylko odświeżenie, a nie zmiana podstaw. Nissan musi jednak solidnie dbać o ten model przez ogromną konkurencję w segmencie tych nadwozi.

Czytaj też: Nissan Note trzeciej generacji na 2021 rok modelowy
Czytaj też: Premiera Nissan X-Terra 2021. Znany model powraca!
Czytaj też: Nissan zapowiada kolejny samochód. To SUV z korzeniami pickupa

Armada 2021 wygląda podobnie do najnowszego Nissana Patrola, a względem poprzednika posiada ewidentnie ulepszoną przednią konsolę, którą dominuje teraz para wielkich otworów razem ze zaktualizowanymi światłami LED.

Jako że Armada jest w rzeczywistości mniej luksusową wersją Infiniti QX80, to możliwe, że otrzyma aktualizacje wnętrza swojego brata premium, a więc m.in. 9,6-calowy wyświetlacz infotainment o wyższej rozdzielczości.

Czytaj też: Nowy Nissan Pathfinder wyrenderowany
Czytaj też: Nissan Qashqai 2021 na oficjalnym zwiastunie
Czytaj też: Nissan Micra 2021. Widzicie różnice?

Po stronie napędu spodziewamy się znanego już 5,6-litrowego silnika V8 wytwarzającego 390 koni mechanicznych i 534 Nm momentu obrotowego w połączeniu z siedmiobiegowym automatem i wyborem napędu na dwa lub cztery koła.