Z światłami lub bez. Z kaskiem TorchONE sami decydujecie

Z kaskiem TorchONE, TorchONE

Kickstarter wzbogacił się o kolejny gadżet z myślą o rowerzystów, którzy z kaskiem TorchONE sami zdecydują, czy chcą rozświetlać otoczenie.

Przygoda z kaskiem TorchONE

Zwykle kaski z podświetleniem mają je zintegrowane ze sobą na stałe, a TorchONE zamiast nich wykorzystuje wodoodporne panele, które można po prostu zakładać i zdejmować. Dzięki temu podczas jazdy w świetle dnia można obniżyć ogólny ciężar kasku, jak i zwiększyć przepływ powietrza przez wbudowane otwory wentylacyjne.

Czytaj też: Co powiecie na podgrzewane uchwyty rowerowe?
Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też: Elektryczny rower Rocket od Leaos zabierze Was w miasto i w teren

https://www.kickstarter.com/projects/torchone/the-torchone-helmet-all-riders-all-seasons/

Ważące 266 gramów “bez” i 382 gramów “z” oświetleniem kaski TorchONE mogą rozświetlić się w ramach jednego z czterech trybów do wyboru za pomocą przycisku na każdym z paneli o nieokreślonej liczbie diod. Co ważne, zakrzywiony charakter paneli sprawia, że można dostrzec je z boku.

Czytaj też: 1800-watowy elektryczny rower FREY Beast, to bestia nie tylko z nazwy
Czytaj też: Ultralekki elektryczny rower Crow poprosi wkrótce o pieniądze
Czytaj też: Elektryczny rower LeMond Prolog waży zadziwiająco mało

Nadal nie wiadomo, jak długo wytrzymuje kask TorchONE po jednym ładowaniu z użyciem przewodu MicroUSB, ale wiemy, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za 79 funtów, czyli około 400 złotych zapewnicie sobie jeden z egzemplarzy w kolorze czarnym, białym, szarym lub żółtym.