Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły szczegóły Elder Scrolls 6. Powstają remastery Falloutów!

elder scrolls 6

Informatorzy upublicznili wiele nowych informacji dotyczących Bethesdy. Mamy dzięki temu nowe informacje na temat The Elder Scrolls 6, serii Fallout i… grze Mandalorian!

Mniej tajemnic The Elder Scrolls 6

Co oficjalnie wiemy o The Elder Scrolls 6? Cóż, deweloperzy od czasu ogłoszenia gry nie byli zbyt wylewni, a ze strzępów informacji dało się tylko wywnioskować, że gra jest na bardzo wczesnym etapie tworzenia. Jedyne co nam pozostawało, to stary zwiastun zapowiadający.

Trzy lata po zwiastunie, 15 milionów odtworzeń później – dalej o grze zbyt wiele nie wiemy. Ale to się dzisiaj zmieniło. Informatorzy upublicznili kilka informacji na temat gry i są zgodni, że słyszeli te same wieści ze studia. Co zatem wiemy nowego?

Czytaj też: Muzyka w Starfield. Od tego wiele się zaczęło

Informatorzy donoszą, że The Elder Scrolls 6 zabierze nas do Hammerfell. Gra w końcu weszła w etap pełnej produkcji, więc nie jest to już projekt istniejący tylko na papierze. Co ciekawe, w grze znajdą się systemy odpowiedzialne za politykę, zdrady, małżeństwa i frakcje. Wszystkie te systemy będą wpływały na świat gry, więc nie tylko zadania zmienią historię świata. Jako ciekawostkę podano, że w The Elder Scrolls 6 nie będzie smoków. Planowana data wydania – 2025 lub 2026 rok. Akurat zdążycie skończyć Starfielda.

Bethesda i pieniądze Microsoftu

To jednak nie wszystko co usłyszeliśmy od informatorów. Microsoft pomaga Bethesdzie w produkcji gier, ponieważ w studiu rozpoczęto tworzeniu wielu różnych tytułów. Okazuje się, że ekipa Todda Howarda wyda grę PvPvE, która „ma nas zaskoczyć”. Do tego oddziały w Austin i Montrealu tworzą grę Spyteam, ale jej tytuł to jedyne co jest nam znane. W produkcji jest także MMO tworzone przez Zenimax Online (autorzy The Elder Scrolls Online). Co ciekawe, będzie ono oparte o markę Mandaloriana z uniwersum Gwiezdnych Wojen! W studiu jest też potencjał na wystartowanie kolejnego projektu, którym byłaby strategia 4X (Explore, Expand, Exploit, Exterminate) umiejscowiona w świecie The Elder Scrolls.

Czytaj też: Klasyczne odsłony The Elder Scrolls za darmo na Steam

Ale to nie wszystko! Wychodzi bowiem na to, że spełni się marzenie wielu osób i powrócą klasyczne odsłony gier z serii Fallout oraz The Elder Scrolls. Remastery pierwszych części tych serii mają być tworzone przez studio inXile, które dało nam serię Wasteland – protoplastę Falloutów. Interesujące jest również to, że w Bethedzie mają toczyć się rozmowy na temat wskrzeszenia marki Quake. Czyżby moje przewidywania się potwierdzały?