Reklama

Taki strój mogła nosić Kapitan Marvel! Zobaczcie grafiki koncepcyjne z filmu

Kapitan Marve, Kapitan Marvel 2, Carol Danvers, MCU, Marvel, Secret Invasion,

Graficy współpracujący z Marvelem podczas pandemii koronawirusa chętnie dzielą się szkicami koncepcyjnymi z różnych filmów MCU. Nowa grafika, która trafiła do sieci przedstawia niecodzienny projekt stroju Kapitan Marvel. Lepszy niż ten, który obecnie nosi?

CZYTAJ TEŻ: Chilling Adventures of Sabrina – wyciekły tytuły odcinków czwartego sezonu

Kapitan Marvel to pierwsza superbohaterka w Kinowym Uniwersum Marvela, która dostała swój solowy film. Carol Danvers zadebiutowała na wielkim ekranie w 2019 roku, a potem pojawiła się w Avengers: Endgame, gdzie pomogła rozprawić się z Thanosem. Bohaterka występuje w charakterystycznym czerwono-niebiesko-złotym stroju. Okazuje się jednak, że na pierwszych grafikach kostium  miał wyglądać zupełnie inaczej i wcale nie przypominałby tego znanego z komiksów.

Trzeba przyznać, że sam kostium prezentuje się całkiem nieźle, choć brakuje mu jakichś charakterystycznych elementów jak w przypadku filmowego stroju. Największe zastrzeżenia mamy jednak do dziwacznej fryzury Kapitan Marvel. Widać, że ma na głowie coś w rodzaju hełmu a włosy jakoś z niego wystają? A może to tylko jakaś maska/ochrona na twarz? Ciężko powiedzieć. Cieszymy się, że zrezygnowano z tej koncepcji kostiumu i fryzury bo kompletnie do Carol Danvers nie pasuje.

W Kapitan Marvel 2 akcja zostanie przeniesiona do współczesności. O fabule na razie nie wiemy nic choć według plotek powinniśmy spodziewać się rozwinięcia wątku Secret Invasion. Mówi się, że wprowadzeniem do filmu ma być serial dla Disney+, w którym poznamy kulisy inwazji Skrulli na Ziemię. Nie wiadomo jednak czy wydarzenie miałoby wyglądać tak samo jak w komiksach, w końcu do tej pory Skrulle były pokazywano jako istoty przyjazne ludziom. Według niektórych najeźdźcami mają być przybysze z Kree.

To oczywiście tylko plotki, a na oficjalne informacje będziemy musieli poczekać bardzo długo. Marvel zaplanował premierę Kapitan Marvel 2 na 7 lipca 2022 roku. Na razie nie wiadomo kto stanie za kamerą. Poprzednią część wyreżyserowała Anna Boden i Ryan Fleck, ale według doniesień Marvel chce powierzyć projekt całkowicie w ręce jakiejś reżyserki. Nie wiemy, czy będzie to Bodem. Wiadomo tylko, że za scenariusz odpowie Megan McDonnell, która niedawno pracowała przy serialu WandaVision.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News