Reklama
aplikuj.pl

Teno to nie tylko bezprzewodowy głośnik, ale również elegancka lampka

kickstarter

Na Kickstarterze trwa zbiórka mająca na celu sfinansowanie projektu bezprzewodowego głośnika, który może również pełnić rolę lampki.

Teno reaguje na różnego rodzaju dotyk, a do jego obsługi nie potrzeba żadnych instrukcji. Wystarczy delikatnie rozłączyć pokrywę, aby włączyć światło, podczas gdy całkowite jej rozdzielenie wywoła aktywację głośnika. Nie jest to jednak tani gadżet, ponieważ ceny rozpoczynają się od około 240 dolarów, czyli ponad 900 złotych.

Czytaj też: Elektryczny rower w dobrej cenie? Wing Freedom X prezentuje się interesująco
Czytaj też: Jak drony usprawniają funkcjonowanie magazynów?
Czytaj też: Test Genesis Lith 400 RGB – klawiatura rodem z laptopa

Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, a realizacja projektu przebiegnie bez komplikacji, wysyłka gotowych produktów rozpocznie się w okolicach maja 2021 roku. Co ciekawe, istnieją aż cztery poziomy jasności – autorzy przekonują, że sterowanie jest naprawdę intuicyjne i nie wymaga wielkiej wprawy.

Autorzy projektu twierdzą, że Teno nie tylko dobrze wygląda, ale zapewnia również wysokiej jakości dźwięk

Średnia Teno wynosi nieco ponad 12 centymetrów, a całość oczywiście wykorzystuje technologię Bluetooth. Waga gadżetu wynosi 900 gramów, co powoduje, że można go traktować nie tylko jako element wystroju, ale wręcz przenośny i poręczny głośnik. Przy głośności ustawionej na 50% akumulator powinien wystarczyć na ok. 8 godzin działania, podczas gdy przy wartości 100% czas ten skróci się do 4 godzin.

Czytaj też: Dwie firmy rozpoczynają współpracę nad zabójczym laserem
Czytaj też: Dron niczym rozdymka, czyli PufferBot w akcji
Czytaj też: Test dysku XPG Gammix S50 Lite 1 TB na PCIe 4.0