Reklama
aplikuj.pl

The Batman – model koncepcyjny Batmobilu zdradza wiele szczegółów

Batmobil, The Batman Batmobil, nowy Batman, Matt Reeves, The Batman premiera

Do sieci trafiły zdjęcia modelu koncepcyjnego Batmobilu, którym Robert Pattinson będzie poruszał się w najnowszym filmie Matta Reevesa. Model zdradza sporo szczegółów.

Czytaj też: Alienista – zobaczcie nowy zwiastun drugiego sezonu. Kiedy premiera?

Najnowsze raporty mówią, że już niedługo ekipa Batmana będzie mogła powrócić na plan zdjęciowy w Londynie. Nie jest to oficjalna informacja, ale patrząc na powoli ustępująca pandemię i luzowanie obostrzeń w różnych krajach specjaliści się tego spodziewają. Jednak minie trochę czasu zanim trafią do nas jakieś nowe materiały zza kulis. Na szczęście do sieci trafiły zdjęcia, które na chwilę powinny zaspokoić apetyty fanów.

Jakiś czas temu Matt Reeves zaprezentował kilka oficjalnych zdjęć Batmobilu, którym będzie w filmie jeździł Robert Pattinson. Zdjęcia, choć ciekawe, nie zdradzały zbyt wielu szczegółów. Dlatego twórca modelu koncepcyjnego, Jeff Frost, postanowił pokazać nam detale pojazdu Batmana. Pod spodem podrzucamy Wam wcześniejsze fotki, żebyście mogli sobie porównać.

The Batman od Matta Reevesa skupi się na postaci młodego Bruce’a Wayne’a, a reżyser zaznacza, że nie będzie to typowy film o Batmanie i więcej będzie w nim z detektywa niż ze znanego nam Mrocznego Rycerza. Młody Bruce Wayne tropiący przestępców wydaje się intrygujący, a pokazanie młodszej wersji Batmana daje szansę na kolejne części. Oczywiście, o ile produkcja Matta Reevesa osiągnie sukces.

Oprócz Roberta Pattinsona w roli Batmana, w filmie wystąpi: Zoë Kravitz jako Selina Kyle/Catwoman,  Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako James Gordon,  John Turturro jako Carmine Falcone,  Peter Sarsgaard jako prokurator Gil Colson,  Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál,  Andy Serkis jako Alfred i Colin Farrell jako Oswald Cobblepot/Pingwin.

Z powodu koronawirusa i opóźnień premierę przesunięto z 25 czerwca 2021 roku na 1 października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News