Reklama

The Umbrella Academy – poznajcie członków Akademii Sparrow

Netflix przedstawił członków Akademii Sparrow, czyli superbohaterów, którzy w zakończeniu 2. sezonu The Umbrella Academy zastąpili znane nam rodzeństwo.

Akademia Sparrow – kim są jej członkowie?

W finale 2. sezonu The Umbrella Academy, po wszystkich zawirowaniach z czasem, okazało się, że powstała nowa rzeczywistość, w której Sir Reginald Hargreeves nie zaadoptował Vanji, Luthera, Allison, Diega, Bena (przynajmniej tego, którego znamy), Klausa i Numeru Pięć. Ciężko mu się dziwić, w końcu w przeszłości spotkał swoje adoptowane dzieci i z pewnością wyciągnął stosowną naukę z popełnionych przez nich błędów.

Czytaj też: Kolejny zwiastun serialu WandaVision z zupełnie nowymi fragmentami
Czytaj też: Netflix – dlaczego wciąż do niego wracamy?
Czytaj też: Chris Pratt będzie nowym Indianą Jonesem?

Jednak do tej pory nie mieliśmy pojęcia kim są członkowie Akademii Sparrow. Netflix w końcu postanowił ich nam przedstawić.

Numerem 1 jest w Akademii Sparrow Marcus grany przez Justina Cornwella. Według opisu to uroczy, wyrzeźbiony kolor, który dzięki swojej uczciwości i prawości trzyma całą rodzinę w ryzach. Jego inteligencja dorównuje sile, a dodatkowo jest empatyczny, zdyscyplinowany, pewny siebie, racjonalny i wręcz zabójczy. Ideał po prostu, bo do tego nie musi nawet podnosić głosu, by mieć u rodziny posłuch.

Numer 2 to Ben (Justin H. Min), ale nie jest to ten Ben, którego już w serialu poznaliśmy. To pozbawiony skrupułów, podstępny, nieziemsko czujny i pragmatyczny taktyk. Zrobi wszystko, by stać się liderem grupy. I nadal drzemie w nim nieokiełznana ośmiornica.

Numer 3, czyli Fei (Britne Oldford). Jej inteligencja nie ma sobie równych, a bohaterka dąży po trupach do celu. Z pozoru wydaje się, że jest samotniczką i odludkiem, jednak w głębi serca pragnie przyjaźni.

Numer 4 Alphonso (Jake Epstein). jego ciało i twarz pokrywają setki blizn będących świadectwem wszystkich bitw, które stoczył w walce z przestępczością. Charakteryzuje się kąśliwym i uszczypliwym dowcipem, a jego zamiłowaniem są potyczki słowne, pizza i piwo.

Numer 5 to Sloane (Genesis Rodriguez). Romantyczka i marzycielka, uważa, że ma kosmiczne powołanie i chce robić wszystko w zupełnie inny sposób, niż ten, w który została wychowana. Ma jednak silne poczucie odpowiedzialności za rodzinę, dlatego nie odeszła od rodziny. Ale wydaje się, że jej plany wkrótce do tego doprowadzą, a ona znajdzie odwagę by uciec z Akademii.

Numer 6 to Jayme (Cazzie David). Nie ukrywa się pod kapturem i nie lubi dużo mówić, ale warczy i to tak, że aż włos na głowie się jeży. Jej groźny wygląd sprawia, że wszyscy się jej boją. jest bardzo inteligentna, a większość czasu spędza ze swoim jedynym przyjacielem Alphonso.

Numer 7Christopher. To najbardziej… dziwny bohater Akademii Sparrow, bo jest po prostu telekinetyczną kostką, której pochodzenia nie znamy. W Akademii pełni rolę wyroczni, udziela nieprawdopodobnych rad i jest mediatorem rodzinnych konfliktów. Jest godny zaufania i tak lojalny, że każdy się z nim liczy i traktuje go jako członka rodziny. Potrafi wywołać paraliżujący strach i zamrozić każde pomieszczenie.