Reklama
aplikuj.pl

Thor bez zbroi na nowym screenie Marvel’s Avengers

thor, marvels avengers

Bohaterowie Marvel’s Avengers nie zawsze będą walczyli w charakterystycznych strojach. Oto Thor w wersji jak z pierwszego filmu.

Zauważyliście jak zwraca się uwagę na wygląd bohaterów Marvel’s Avengers? Wszystko przez to, że pierwsze ujawnienie gry pokazało tak zły design postacii, że prawie nikomu się one nie podobały. Ostatnio ich wygląd się już poprawił, ale stroje herosów dalej są ciekawe.

Autorzy Marvel’s Avengers opublikowali nowy zrzut ekranu z produkcji. Tym razem możemy zobaczyć Thora, który ma na sobie założone raczej niecodzienne wdzianko.

Zamieszczony zrzut ekranu prawdopodobnie pochodzi z jakiegoś początkowego etapu gry, gdy bohaterowie Marvel’s Avengers są jeszcze w rozsypce. Zadaniem gracza jako Ms. Marvel (Kamala Khan) będzie odbudowanie dawnego zespołu.

Czytaj też: Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

Marvel’s Avengers zostanie zaprezentowane ponownie w dniu 24 czerwca. Powyższy zrzut ekranu pochodzi z PlayStation 4, ale tytuł pojawi się również na Xbox One, Google Stadia oraz PC. Zważywszy na premierę gry w okolicach startu nowej generacji konsol – nie można wykluczyć edycji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News