WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Toyota Camry 2021 – co wprowadza odświeżenie?

Toyota Camry 2021 – co wprowadza odświeżenie?

Będąca w sprzedaży już dwa lata Toyota Camry wróciła do nas po 16-letniej przerwie, a dziś zalicza swoje odświeżenie na 2021 rok dla wersji europejskiej.

Toyota Camry 2021 aktualizacje bardziej subtelne

Wizualnie różnice w porównaniu z wersją przed liftingiem są niewielkie. Przednia konsola zyskała bowiem delikatnie przeprojektowany zderzak ze zmodyfikowanymi kratkami, które według producenta zapewniają Camry 2021 „większą dynamikę, większy prestiż i szersze spojrzenie”. Sami ocenimy to dopiero w pierwszym kwartale 2021 roku.

Czytaj też: Prototyp Toyota Tundra 2022 na dotychczas najlepszych zdjęciach
Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

Ponadto dostępnych jest teraz więcej opcji dla klientów, które obejmują nowe wzory 17- i 18-calowych felg oraz nowe kombinacje kolorów nadwozia. Więcej dzieje się wewnątrz, gdzie znajdziemy nowy 9-calowy wyświetlacz systemu informacyjno-rozrywkowego, umieszczony wyżej na desce rozdzielczej, co zapewnia lepszą widoczność i łatwość obsługi. System za ekranem oferuje teraz szybsze oprogramowanie oraz łączność Android Auto i Apple CarPlay.

Czytaj też: Toyota zapowiada GR Supra Sport Top ze zdejmowalnym dachem
Czytaj też: Toyota Crown 2021 – co nowego po dwóch latach na rynku?
Czytaj też: To najpewniej Toyota Yaris GRMN szalejąca po Nurburgring

Nie zabrakło też dodatków do rodziny systemów wspomagania Toyota Safety Sense, która teraz obejmuje również adaptacyjny tempomat. Nowa Camry, oparta na architekturze TNGA Toyoty, ciągle dzierży hybrydowy układ napędowy z silnikiem o pojemności 2,5 litra o łącznej mocy 215 koni oraz momencie obrotowym rzędu 221 Nm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News