Reklama
aplikuj.pl

Toyota Camry w Japonii zyskała nowe oblicze

Toyota Camry w Japonii, Toyota Camry

Dobrze być fanem Camry nowej generacji w Japonii, bo tam Toyota ma znacznie więcej do zaoferowania swoim klientom w myśl dostosowywania nowych nabytków .

Jeszcze agresywniejsza Toyota Camry w Japonii

Na terenie Japonii Toyota daje kupującym możliwość podkręcenia modelu Camry nie tylko wersją GR, ale też zestawom części modyfikacyjnych Modellista. Względem wydań na innych rynkach ten model zyskuje bardziej agresywny wygląd, oferując większe otwory wentylacyjne w przedniej konsoli, czy dodatkowy rozdzielacz wzdłuż dolnej krawędzi zderzaka.

Czytaj też: Nowa Toyota Aygo pokazuje jeszcze więcej na zdjęciach
Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć
Czytaj też: 
Nowa Toyota C-HR GR Sport dla Europy

W ramach pakietu GR dolne boki auta zdobią kątowe progi boczne, a na końcu bagażnika znajduje się tylny spojler, górujący nad zmienionym zderzakiem, który najbardziej wyróżnia się obszarem między wydechami. Części GR obejmują również zestaw 19-calowych felg ze skomplikowanym wzorem w kolorze czarnym i polerowaną obręcz.

Czytaj też: Oto hipersamochód Toyota GR010 Le Mans
Czytaj też: Dwudrzwiowy kabriolet z Modelu S Tesli
Czytaj też: Rzućcie okiem na rewolucyjne strukturalne baterie Tesli

Części Modellista (zdjęcia wyżej) skupiają się na nadaniu modelowi Toyota Camry w Japonii bardziej luksusowego sznytu, dlatego po tym traktowaniu przednia deska rozdzielcza składa się z poziomych pasów, które podkreślają szerokość pojazdu, oraz pionowych chromowanych segmentów z każdej strony.