WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowe BMW 4 Gran Coupe pyszni się swoim kamuflażem

Po raz pierwszy widzieliśmy prototyp nowego BMW 4 w wydaniu Gran Coupe przed ponad rokiem, aby w maju obejrzeć go raz jeszcze na Nurburgring, ale teraz model GC powraca przed obiektyw, czekając spokojnie na parkingu.

Zdjęcia szpiegowskie BMW 4 Gran Coupe

Nowe BMW 4 Gran Coupe ciągle dzierży stosowny kamuflaż, ale ten nie jest w stanie zasłonić dwóch wielkich, pionowych nerek między zwężającymi się do nich sekcjami świateł. Jednak seria 4 w wydaniu GC nie pójdzie idealnie w ślady spalinowego coupe, bo zaczerpnie więcej z elektrycznego i4.

Oczywiście względem wspomnianego elektryka będzie posiadać rury wydechowe i odsłoniętą maskownicę, aby chłodzić zapewne ten sam silnik, co w innych modelach serii 4.

W grę wejdzie więc sześciocylindrowa jednostka rzędowa o pojemności 3-litrów z turbodoładowaniem. Jednak według informacji nie ma co liczyć na topowy model spalinowy w serii 4, bo ponoć te mają wymięknąć przy elektrycznym BMW i4.

Czytaj też: Nowe BMW M4 w kabriolecie wyszpiegowane
Czytaj też: Odświeżenie BMW X4 2022 na zdjęciach w kamuflażu
Czytaj też: Rusza produkcja iX3. Ten elektryczny SUV będzie kluczowy dla BMW

Co z kolei z premierą? Podstawowy model BMW Serii 4 Gran Coupe może zostać ujawniony jeszcze w tym roku, ale w tym momencie bardziej prawdopodobny wydaje się debiut na początku 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News