Reklama
aplikuj.pl

HAVN jako idealne miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów

miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów, parking HAVN, miejsce parkingowe HAVN, parkowanie dla eBike

Co powiecie na specjalne, wyjątkowe, a przede wszystkim specjalnie przemyślane w tym celu miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów? Tym jest HAVN.

Miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów

Belgijska firma Street Waves wpadła na pomysł HAVN, miejsca parkingowego, które składa się z 55-litrowego prostokątnego pudełka ze stali nierdzewnej z pokrywą z jednym podniesionym poziomym stalowym wspornikiem wykończonym drewnem u góry i drugim wystającym z dołu. Ten górny utrzymuje naszą ramę w ryzach, a dolny całe przednie koło.

Czytaj też: Dwa elektryczne rowery Nox w zestawie taniej, ale z haczykiem
Czytaj też: Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, to coś, czego szukacie
Czytaj też: Dwa nowe elektryczne rowery FREY Bike na zwiastunie

HAVN nie jest jednak tylko zlepkiem wsporników. Użytkownikom oferuje również zabezpieczony pojemnik na kask, plecak, kurtkę, czy co tylko ten zechce. Zabezpieczenie sprowadza się jednak tylko do swojego własnego zamka.

Czytaj też: Tani sposób na elektryczny rower w postaci zestawu Clip
Czytaj też: Szalenie lekkie limitowane rowery REA Titanide od TRed
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

Gdyby tego było mało, jako idealne miejsce parkowania dla elektrycznych rowerów, HAVN opcjonalnie może zostać podłączony do lokalnej instalacji elektrycznej i oferować miejsca na ładowarkę użytkownika. Zainteresowane firmy lub gminy mogą już teraz otrzymać informacje o cenach za pośrednictwem strony internetowej firmy.