Reklama
aplikuj.pl

Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, to coś, czego szukacie

Stacjonarny rower Bowflex VeloCore, Bowflex VeloCore,, stacjonarny rower, rower z opcją wychylenia

Ćwiczenia na stacjonarnym rowerze w domu są nieco wyprane z wrażeń i możliwości, więc nic dziwnego, że powstał stacjonarny rower Bowflex VeloCore.

Stacjonarny rower Bowflex VeloCore

Jazda na rowerze, to coś więcej, niż tylko pedałowanie, ale też utrzymywanie równowagi i balansowanie ciałem zależnie od drogi i przeszkód. Najwyraźniej doskonale wie o tym firma Bowflex, która zaprezentowała swoje najnowsze dzieło w postaci roweru VeloCore.

Czytaj też: Dwa nowe elektryczne rowery FREY Bike na zwiastunie
Czytaj też: Prawdziwie użyteczny kapsel steru rowerowego od Otso
Czytaj też: Nowe elektryczne rowery turystyczne Bulls z 240 km zasięgu

Stacjonarny rower Bowflex VeloCore bazuje na ramie umożliwiającej przechylanie roweru na boki, która zapewniła mu wyróżnienie CES 2021 Innovation Awards. Ta dodatkowa funkcja ma podobno służyć nie tylko bardziej realistycznej symulacji jazdy na rowerze, ale także wzmocnić ramiona i kręgosłup kierowcy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zablokować mechanizm przechylania, czy zmienić jego opór na łącznie 100 poziomach.

Dodatkowo członkowie programu JRNY firmy Bowflex mogą uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji za pośrednictwem wbudowanego ekranu dotykowego HD LCD. Funkcje te obejmują możliwość wirtualnej jazdy po dowolnej z 25 ekranowych dróg i wzięcia udziału w ponad 75 filmach z ćwiczeniami prowadzonych przez trenera, których intensywność rośnie wraz ze wzrostem poziomu sprawności użytkownika.

Czytaj też: Rewolucja elektrycznych rowerów w zasięgu silnika i automatycznej przekładni Valeo?
Czytaj też: Przerzutka rowerowa TITAN obiecuje wiele za prawie 2000 zł
Czytaj też:
Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem Pealock

Zarzucenie serialu z najpopularniejszych platform również wchodzi w grę, ale główną rolą ekranu jest wyświetlanie danych związanych z treningiem. Gdyby tego było mało, kosztujący 1699$ lub 2199$ (zależnie od rozmiaru ekranu) stacjonarny rower Bowflex VeloCore posiada też swoje własne głośniki.