Reklama
aplikuj.pl

Walentynkowe promocje Huawei – zniżka na naprawę i darmowa folia ochronna na ekran

promocja Huawei- Huawei,

Huawei przygotował dla swoich klientów kolejną promocję okołowalentynkową. Tym razem od 12 do 13 lutego będzie można skorzystać ze zniżki w punktach serwisowych marki i zgarnąć darmową folię ochronną na wyświetlacz.

Walentynkowe promocje w serwisie Huawei

Oprócz atrakcyjnych promocji na sprzęt Huawei przygotował na walentynki również coś dla osób, które już ich sprzęt posiadają. przez dwa dni, od 12 do 13 lutego oddając urządzenie do pogwarancyjnej naprawy a punktach serwisowych Huawei klienci dostaną 100 zł zniżki na usługę. Nie trzeba się nawet fatygować osobiście, bo można skorzystać z bezpłatnego zamówienia kuriera, który przyjedzie po sprzęt, zawiezie go do serwisu, a potem odwiezie z powrotem. Huawei zapewnia również, że po naprawie, przed oddaniem do rąk właściciela sprzęt będzie wyczyszczony i zdezynfekowany.

Czytaj też: realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce
Czytaj też: Nowa funkcja Messengera będzie chronić nieletnich użytkowników
Czytaj też: Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Dodatkowo na klientów serwisu czekać będzie słodki upominek, a także możliwość skorzystania z bezpłatnej ochronnej folii na ekran smartfona, którą zamontują nam na miejscu. Regulamin i listę serwisów, w których można skorzystać z promocji znajdziecie tutaj.