Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun finałowego odcinka 3 sezonu Westworld

Westworld sezon 3 recenzja, Westworld 3 kim jest Charlotte Hale, Westworld sezon 3 odcinek 3 recenzja, Westworld sezon 3 odcinek 3 opinia, Westworld sezon 3 odcinek 3 fabuła, Westworld s3e3 recenzja,

HBO prezentuje zapowiedź finału trzeciego sezonu Westworld. Co przyniesie nam zakończenie? Czy w końcu dojdzie do ostatecznych konfrontacji?

Czytaj też: Początek końca. Recenzja Westworld – sezon 3 odcinek 7

W 7. odcinku 3. sezonu Westworld doszło do bezpośredniej walki pomiędzy Dolores i Maeve, z której jedna z hostów straciła rękę, a obie zakończyły odcinek nieprzytomne. Poznaliśmy również historię Caleba, który, jak możemy podejrzewać, stał się kluczowy dla całej historii. Być może to właśnie on doprowadzi do końca to, co zaczęła Dolores. Ujawniono również, że aplikacja Rico ma za zadanie łapać nie przestępców, a jednostki nieprzystosowane.

Zapowiedź finałowego odcinka wiele nie zdradza, ale daje pewne pojęcie, czego możemy spodziewać się po zakończeniu sezonu. Widzimy, że Caleb ratuje Dolores dając jej nowe ciało. Dziwnie przypomina ono te z plakatu 3.sezonu. Ponownie dojdzie do konfrontacji pomiędzy Maeve i Dolores. Osobiście spodziewam się, że to ta druga ostatecznie straci życie, a Caleb doprowadzi rewolucję przeciwko ludziom do końca.

Zobaczcie sami.

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Odcinek 8. trzeciego sezonu Westworld będzie nazywał się Crisis Theory i zadebiutuje 3 maja, a w Polsce o 3:00 4 maja.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News