Reklama

Dealer o przyszłych modelach Lexusa

Nowy zwiastun koncepcji Lexusa, zwiastun koncepcji Lexusa

Niejaki John Iacono, pełniący funkcję National Dealer Advisory Council Chairman, rozmawiał ostatnio z serwisem Automotive News, dostarczając nam informacji o przyszłych modelach Lexusa.

Co wiemy o przyszłych modelach Lexusa?

Chociaż wiemy, że Lexus dopiero co nastawia się do ujawnienia koncepcji, która jednoznacznie wskaże nam przyszłość marki, ale szczegółów na temat stricte przyszłości nam brakuje brakowało. Teraz na szczęście wywiad ujawnił kilka z nich, zapowiadając nie tylko nowe modele, ale też ważne zmiany technologii marki.

Czytaj też: Nowy zwiastun koncepcji Lexusa zapowiada przyszłość marki
Czytaj też: Lexus dla Mikołaja, czyli HX Sleigh
Czytaj też: Toyota wyciąga rękę do wegetarian razem z Lexusem

Nowy zwiastun koncepcji Lexusa, zwiastun koncepcji Lexusa

Jako globalny dealer, Iacono mógł podejrzeć planowane przez Lexusa modele, do których „jest bardzo, ale to bardzo entuzjastycznie nastawiony”. Mowa o modelu LQ, jako następcy dla LX, jak również ulepszonym LS, który będzie najpewniej flagowcem marki, samochodem stricte terenowym, który ma nas zaskoczyć i oczywiście jakimś stuprocentowym BEV.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Lexusa NX nowej generacji
Czytaj też: Elektryczna przyszłość Lexusa doczekała się zwiastuna, czyli DIRECT4
Czytaj też: Toyota Crown zmieni się nie do poznania? Nowa generacja ma nas zaskoczyć

Wszystkie modele uzyskają z kolei nowy, ponoć lepszy niż wszystkie inne dostępne na rynku, system informacyjno-rozrywkowy, który w obecnej formie jest przestarzały dla Lexusa.