WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin – Geralt w nowej zbroi na zdjęciach z 2. sezonu!

Netflix pokazał dzisiaj niesamowicie klimatyczne zdjęcia z 2. sezonu serialu Wiedźmin. Henry Cavill jako Geralt z Rivii pozuje w zupełnie nowej zbroi.

Nowa zbroja Białego Wilka

Obecnie trwają prace nad 2. sezonem Wiedźmina. Opóźnienia wynikły z pandemii koronawirusa, która silnie uderzyła w przemysł filmowo-serialowy. I choć zapewne będziemy musieli poczekać na nowe odcinki, to Netflix postanawia umilić nam oczekiwanie pokazując Geralta z Rivii w zupełnie nowej zbroi nieco przypominającej tę noszoną przez… Batmana. Skórzana, nitowana zbroja z wyraźnym sześciopakiem prezentuje się imponująca, ale po raz kolejny wygląda na zbyt nową. Mam nadzieję, że w serialu będzie jednak bardziej znoszona i będzie nosiła ślady użytkowania.

Co wiemy o 2. sezonie Wiedźmina?

Jeśli chodzi o 2. sezon Wiedźmina, to fabuła prawdopodobnie będzie opierała się na pierwszym tomie sagi o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego, choć z pewnością twórcy nie przestaną sięgać do opowiadań, których nie ruszyli w pierwszej odsłonie. Świadczy o tym obecność w obsadzie Nivellena czy Veereny.

Oczywiście Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey powrócą do swoich ról w 2. sezonie Wiedźmina. Wśród odtwórców postaci, które już poznaliśmy do swoich ról wrócą: MyAnna Buring w roli Tissaii,  Tom Canton jako Filavandrel,  Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin,  Eamon Farren  jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz,  Terence Maynard jako Artorius,  Lars Mikkelson jako Stregobor,  Mimi Ndiweni  jako Fringilla Vigo,  Royce Pierreson  jako Istredd,  Wilson Radjou-Pujalte jako Dara,  Anna Shaffer jako Triss Merigold oraz Therica Wilson Read jako Sabrina.

Czytaj też: Ile będą kosztowały iPhone 12?

Czytaj też: LG K92 5G jest tak straszny, że aż załącza mi się trypofobia

Czytaj też: Znamy wygląd modułu z aparatami OnePlus 8T

Nie zabraknie nowych twarzy, wśród których zobaczymy takich aktorów jak: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Basil Eidenbenz  jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson, jako Francesca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News