WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Władca Pierścieni i Hobbit w epickim wydaniu na 4K UHD!

Władca Pierścieni i Hobbit w epickim wydaniu na 4K UHD!

Miłośnicy filmowych adaptacji Władcy Pierścieni i Hobbita szykujcie portfele! Nadchodzi epickie wydanie w 4K UHD, w którym znajdziecie trzy części LOTR i Hobbita.

Dwie ponadczasowe ekranizacje, których nie może zabraknąć na półkach miłośników twórczości J.R.R.Tolkiena – po raz pierwszy w najwyższej jakości – 4K UHD. Dwie uznane przez krytyków i widzów trylogie – Władca Pierścieni oraz Hobbit w reżyserii mistrza epickiego scenariopisarstwa – Petera Jacksona, który osobiście nadzorował remastering wersji kinowych i rozszerzonych, dostępnych w wydaniach 4K UHD.

Władca Pierścieni i Hobbit w 4K UHD

Jeśli szukacie idealnego prezentu dla miłośnika Władcy Pierścieni to mamy dla Was świetną wiadomość. Już 2 grudnia będziecie mogli kupić specjalne wydanie zawierające zremasterowaną wersję kinową i rozszerzoną w jakości 4K UHD. W pudełku znajdziemy 9 płyt, a wszystkie filmy poprawiono zarówno jeśli chodzi o obraz jak i dźwięk. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla wszystkich kinomaniaków i fanów filmowej trylogii Jacksona.

Czytaj też: Allegro Smart ze świetną ceną za rok usługi!
Czytaj też: Na horyzoncie nowa ikona Telefonu Google, a także… nowa nazwa?
Czytaj też: Microsoft Office 365 zaoferuje nam darmowe materiały wideo

Podobnego wydania doczekał się także Hobbit, a raczej trzy części filmowej adaptacji dość cienkiej książki. To jednak nie czas i miejsce na roztrząsanie, kwestii samych produkcji. Hobbita również dostaniemy w wersji kinowej i rozszerzonej w jakości 4K UHD, a całość zawarto na sześciu płytach.

Jeśli więc poszukujecie prezentu na święta to rozważcie tę propozycję. Pudełka wyglądają świetnie, a fani filmów z pewnością będą szczęśliwi mając te produkcje wszystkie w jednym miejscu i to w tak fantastycznej jakości.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News