WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Tak wygląda wnętrze nowego Infiniti QX60

Infiniti QX60 zadebiutuje zapewne w 2021 roku, aby zaliczyć 2022 rok modelowy i dziś po rzuceniu okiem na QX60 Monograph Prototype mamy okazję spojrzeć na wnętrze tego SUVa.

Wnętrze nowego Infiniti QX60

Chociaż same zdjęcia nie są oficjalne i nie wskazują jasno, że w grę wchodzi Infiniti QX60, to na podstawie innych materiałów udostępnianych przez cars_secrets na Instagramie, my pokładamy w tych materiałach wiarę. Zwłaszcza że w drugim podlinkowanym filmie widzimy właśnie QX60 Monograph.

Co więc widać po teaserze na zdjęciach? Przede wszystkim minimalistyczne podejście, choć nie aż tak daleko zakrojone, jak w przypadku np. Modelu 3 Tesli. W porównaniu z obecnym QX60, środkowa konsola jest znacznie mniej zawalona szeregiem elementów, a to za sprawą dodatku szerokiego ekranu dotykowego umieszczonego nad wąskimi otworami wentylacyjnymi.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun Infiniti QX60 Monograph

Poniżej również znalazł się cyfrowy wyświetlacz z dwoma pokrętłami, który jednak dotyczy systemu audio oraz klimatyzacji. Wprawdzie kilka niezbędnych przycisków nadal znajduje się w konsoli środkowej, ale jest ich niewiele.

QX60 zyskuje też za sprawą małej dźwigni zmiany biegów, co tylko podkreśla nowoczesną aktualizację wnętrza tego eleganckiego crossovera obitego skórą.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News