Reklama
aplikuj.pl

Wyjątkowe Ferrari 488 Pista sięga po wyścigowy sznyt

Wyjątkowe Ferrari 488 Pista, Ferrari 488 Pista, unikalne 488 Pista

Poznaliśmy właśnie najnowsze cacko od Ferrari Tailor Made. Oto wyjątkowe Ferrari 488 Pista, które przygotowano specjalnie dla jednego klienta.

Wyjątkowe Ferrari 488 Pista

Program Ferrari Tailor Made oferuje klientom większy stopień personalizacji niż te, które są zwykle dostępne za odpowiednio wyższą cenę. Otwiera szeroką gamę lakierów, skóry, tekstyliów i innych materiałów, a przede wszystkim nawiązuje kontakt między klientem, a projektantem, dzięki czemu powstają samochody skrojone zgodnie z preferencjami tych pierwszych.

Czytaj też: Spójrzcie na podkręcone Ferrari F8 Tributo przez Novitec
Czytaj też: Ferrari 488 GT Modificata, czyli sportowy samochód z myślą o torze
Czytaj też: Hybrydowy SUV Ferrari Purosangue wielkim wyzwaniem dla marki

Born for the track, and ready to prove it. This Tailor Made #Ferrari488Pista evokes the glories of a classic race in every detail. #Ferrari #FerrariTailorMade

Posted by Ferrari on Wednesday, January 20, 2021

Dziś możemy podejrzeć wyjątkowe Ferrari 488 Pista, które zostało subtelnie podrasowane elementami inspirowanymi wyścigami. Kultowa dla marki czerwień zyskuje więcej charakteru przez białe pasy i liczbę 547 na nadwoziu, co dodatkowo podkreślają wykończone na czarno wloty powietrza i elementy aerodynamiczne.

Felgi z kolei, choć wyglądają na proste, kiedy patrzy się na nie bezpośrednio, sprawiają wrażenie znacznie bardziej skomplikowanych, utrzymując 10-ramienny projekt.

Czytaj też: Futurystyczny hipersamochód Ferrari godny Cyberpunka
Czytaj też: Ferrari SF90 kontra Fiat Panda 4×4, czyli pojedynek 1000 i 48 koni
Czytaj też: Elektryczne SUVy Ferrari, bo Purosangue będzie tylko początkiem

Zgodnie z oczekiwaniami, wewnątrz dzieje się wiele dobra przez jasnobrązową skórę na siedzeniach, czy konsoli środkowej. Co jednak najważniejsze, białe paski i dywaniki stanowią spójne połączenie z pasami na nadwoziu, co finalnie generuje jeszcze lepsze wrażenie.