Reklama
aplikuj.pl

Dwukrotnie wyższa cena za używanego McLarena, czyli zarobek na unikalności

cena za używanego McLarena, używany McLaren, McLaren Speedtail

Nie załapaliście się na ograniczonego produkcyjnie Speedtaila? Spokojnie, możecie kupić jednego z nich, ale zapłacicie znacznie więcej, niż początkowe 1,75 miliona funtów.

Cena za używanego McLarena

W rzeczywistości ten McLaren Speedtail 2020 nie powinien w ogóle trafić na sprzedaż, jako że brytyjska firma chroni swoich klientów ograniczonych produkcyjnie modeli przed ludźmi, którzy próbują zarobić, szybko odsprzedając swoje zarezerwowane egzemplarze.

Czytaj też: McLaren Artura nazwą hybrydowego supersamochodu brytyjskiej firmy
Czytaj też: McLaren 765LT Strata od MSO, czyli 450 godzin samego lakierowania
Czytaj też: 
McLaren zapowiada nowy hybrydowy supersamochód na 2021 rok

Jak to więc możliwe, że egzemplarz Speedtail 2020 z 125 km na liczniku i w idealnym stanie znajdziemy do kupienia na JamesEdition? Najpewniej jego właściciel albo jakoś oszukał, albo udało mu się przejść proces weryfikacyjny McLarena, w którym producent selekcjonuje klientów, aby mieć pewność, że unikalny samochód trafia w odpowiednie ręce.

Czytaj teżPodkręcony przez Novitec McLaren 620R
Czytaj też: Ferrari F8 spróbowało zawalczyć z McLarenem 720S na prostej
Czytaj też: 
McLaren Elva w wydaniu Gulf, czyli drogi, wyjątkowy brzydal

Ten właśnie McLaren Speedtail jest wykończony w oszałamiającym zielonym kolorze z kontrastującymi miedzianymi akcentami, które trafiły również do kabiny. Cena? Całe 3990000 euro, czyli dwa razy więcej, niż przyszłoby nam zapłacić za niego prosto z linii produkcyjnej.