WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zapowiedź Diablo 4 wyciekła w niespodziewany sposób – będzie też remaster Diablo 2!

Zapowiedź Diablo 4 to moment, na który czekają miliony graczy. Oczywiście mówię tutaj o tych, którzy oddzielają ostatnie wpadki wydawcy od dzieła.

Blizzard w zeszłym roku zaliczył wielką wpadkę, nie pokazując na BlizzConie Diablo 4. Zamiast tego zdecydowano się zaprezentować Diablo Immortal, a przedstawienie gry zrobiono w najgorszy możliwy sposób, który dla niektórych brzmiał jakby Zamieć obrażała graczy. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o tym, że tym razem zobaczymy Diablo 4.

No i mamy kolejne dowody na istnienie Diablo 4. Z tym, że teraz są już to informacje na tyle pewne, że możemy jasno powiedzieć, iż gra istnieje i w końcu będzie zmierzała do wydania. Skąd wzięły się te informacje? Najpierw jeden z informatorów, którzy już raz udowodnił, że jego przecieki są wiarygodne, poinformował o tym, że na Blizzconie zobaczymy Diablo 4 oraz remaster Diablo 2.

Teraz jednak mamy „pewniaczka”. W jednym z niemieckich czasopism o grach wideo pojawiła się reklama nowego art booka dotyczącego serii Diablo. W magazynie GameStar, który do sprzedaży trafi po BlizzConie, znajduje się reklama głosząca:

Zawiera ponad 500 grafik z Diablo, Diablo 2, Diablo 3 oraz Diablo 4.

A oto okładka nowego artbooka.

Jeśli Diablo 4 nie pojawi się na BlizzConie, to naprawdę będzie to jakaś przedziwna sytuacja.

ŹRÓDŁO: Wccftech