Zdjęcia Bentley Bentayga LWB 2022 w testach

Zdjęcia Bentley Bentayga LWB 2022 testy, Zdjęcia Bentley Bentayga LWB 2022, Bentley Bentayga LWB 2022,

Wiemy, że SUV Bentleya z dłuższym rozstawem osi nadchodzi wielkimi krokami, co potwierdzają dzisiejsze zdjęcia Bentley Bentayga LWB 2022.

Zdjęcia Bentley Bentayga LWB 2022

Bentayga, jako pierwszy SUV Bentleya, zadebiutowała na 2016 rok modelowy, zapewniając tradycyjny dla marki luksus połączony z wszechstronnością SUVa. Wiemy, że jego odświeżenie nadchodzi wielkimi krokami i zadebiutuje bliżej końca, niż początku bieżącego roku, ale to nie będzie jedyne, co czeka ofertę Bentleya.

Czytaj też: Pomimo przeciwności, Bentley z sukcesem skończył 2020 rok
Czytaj też: Świąteczny Bentley Reindeer Eight, czyli Flying Spur dla Mikołaja
Czytaj też: Prototyp Bentley Bacalar ruszył w testowe tango

Dodatkiem do gamy SUVa ma być najwidoczniej Bentley Bentayga LWB, czyli wersja z poszerzonym rozstawem osi, którą możecie podejrzeć w testach na drogach publicznych z kamuflażem Beyond 100. Ten nie ukrywa specjalnie nic i w sumie niespecjalnie nas to dziwi, jako że ogólnych proporcji w rzeczywistości nic nie ukryje.

Czytaj też: Hybrydowy Bentley Bentayga 2021 zalicza odświeżenie
Czytaj też: Pierwszy elektryczny samochód Bentley. Czym będzie?
Czytaj też:
 Pierwszy Bentley Blower 1929 już ukończony

Nie sposób nie zauważyć wydłużonego rozstawu osi i dłuższych drzwi, które sprawią, że Bentley Bentayga LWB przekroczy długość rzędu 5140 milimetrów i rozstaw osi na poziomie 2995 mm. To zapewni pasażerom na tylnych siedzeniach jeszcze więcej miejsca.