WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nie powinniśmy widzieć tych zdjęć Ford EcoSport Active 2021, ale tam!

Nie powinniśmy widzieć tych zdjęć Ford EcoSport Active 2021, ale tam!

Ford zjadł nieco swoją ofertę, ujawniając nową Pumę w połowie zeszłego roku i tym samym uderzając w popularność EcoSport. Ten jednak ciągle istnieje, a przed premierą już 6 listopada, kilka zdjęć tego nowego modelu wyciekło.

Ford EcoSport Active 2021 na przedpremierowym wycieku

Serwis Autonoción ujawnił szereg zdjęć nowego Forda EcoSport w wydaniu Active 2021, abyśmy mogli rzucić na niego okiem przed premierą 6 listopada. Ten na grafikach wygląda dokładnie tak, jak można się spodziewać, a mianowicie dzierży plastikowe osłony wokół nadkoli, progów bocznych, elementów konsoli, przyciemniane szyby i nowy projekt aluminiowych felg.

Czytaj też: Doczekamy się luksusowej marki Forda w Europie?
Czytaj też: Ile będzie kosztował Ford Mustang Mach 1?
Czytaj też: Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Modele Active mają dwukolorowy wygląd z kontrastującym czarnym wykończeniem dachu i bocznych osłon lusterek. Źródło donosi, że Ford będzie sprzedawał EcoSport Active w Hiszpanii wyłącznie z 1,0-litrowym silnikiem EcoBoost w specyfikacji 125 koni mechanicznych i sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

Czytaj też: Problem z pedałami zawstydził Forda. Dziesiątki tysięcy Mustangów z wadą
Czytaj też: Ford zmienia Mustanga Mach-E dla nas, Europejczyków
Czytaj też: Elektryczny Mustang z siedmioma silnikami kontra benzynowy kuzyn

Pomimo wizualnych ulepszeń terenowych, Active będzie miał konfigurację napędu tylko na przednie koła… przynajmniej w Hiszpanii, bo na innych rynkach może się to zmienić.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News