Reklama

Zdjęcia Hyundai Elantra N. Model ukrywa sportowe ulepszenia pod kamuflażem

Zdjęcia Hyundai Elantra N, kamuflaż Hyundai Elantra N, Hyundai Elantra N na zdjęciach

Do sieci wpadły najnowsze zdjęcia z testów Hyundai Elantra N, która trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, jako ukierunkowany na osiągi model Elantra.

Zdjęcia Hyundai Elantra N w kamuflażu

Chociaż same w sobie te zdjęcia modelu Hyundai Elantra N nie ujawniają wiele przez ciasny, ale skuteczny kamuflaż, to jesteśmy już pewni, że model ma agresywną przednią deskę rozdzielczą z dużymi otworami wentylacyjnymi w rogach. Na jego maskownicy zastosowano ponoć duże, pionowe listwy, a co do maski, ta najpewniej nie zmieni się w ogóle.

Czytaj też: Debiut już wkrótce, ale przed tym obejrzyjcie zdjęcia Hyundai Kona N

To wydanie Hyundai Elantra N wyróżnia się nieoklejonymi czarnymi lusterkami, które swoje wykończenie użyczyły również oknom. Wzrok przyciągają też surowe felgi z dziesięcioma ładnie poprowadzonymi szprychami i skromny spojler na tyle. Więcej zobaczycie tutaj, czyli na oficjalnych zdjęciach, ale też w kamuflażu.

Czytaj też: Nadchodzi wyścigowy samochód na wodór Forze IX z pomocą Hyundai

W kwestii napędu mamy dostęp tylko do nieoficjalnych (via Motor1), według których Elantra N będzie dzierżyć 275-konną wersję turbodoładowanego 2,0-litrowego czterocylindrowego silnika. Ten powinien być obsługiwany przez ośmiobiegową dwusprzęgłową skrzynię biegów z Velostera N lub sześciobiegową manualną. Oczywiście cała moc trafi tylko na przednie koła.