Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Porsche 911 Safari w testach

Zdjęcia Porsche 911 Safari

To, co uznajemy za „terenowe Porsche 911” zostało właśnie najpewniej uwiecznione w testach. Spójrzcie na te zdjęcia Porsche 911 Safari.

Zdjęcia Porsche 911 Safari

Nie każdy może lubić SUVy i crossovery, ale nawet wśród takich ludzi znajdą się tacy, którzy pomimo swojej niechęci i tak potrzebują samochodu na cięższy teren. Dla nich właśnie może powstawać Porsche 911 Safari, które oficjalnie nie istnieje, ale zadebiutowało w formie prototypu przed wieloma latami.

Czytaj też: Premiera Porsche 911 GT3 2022. Ogromne skrzydło i nowe zwieszenie
Czytaj też: Zwiastun tajemniczego Porsche 911 GT. Premiera już niebawem
Czytaj też: Dziwaczny prototyp Porsche 911 przynosi nam tylko jedno na myśl

Dlatego tak śmiało posuwamy się do stwierdzenia, że to Porsche 911 Safari, które względem podstawowego wariantu na pierwszy rzut oka różni się wyższym prześwitem, bardziej rozbudowanymi nadkolami i ulepszonymi w myśl lepszych kątów natarcia i zejścia zderzakami.

Czytaj też: Nieoficjalny render Porsche 911 Safari
Czytaj też: Co zyskuje Porsche, drukując silniki elektryczne?
Czytaj też: Porsche bierze pod lupę 550 Spyder i je komentuje

Nie wiadomo, czy kiedy Porsche 911 Safari, będzie to zwykły wariant do wyboru, czy limitowana edycja specjalna, ale wiemy, że obecnie przechodzi testy gdzieś w północnej Europie i wygląda bardzo podobnie do standardowego 911. Pomijając wspomniane różnice, liczymy też na grube opony, aluminiowe felgi i najpewniej te same możliwości układu napędowego.