Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Porsche Macan 2021. Odświeżenie bardziej z nazwy

Zdjęcia Porsche Macan 2021, Macan 2021, zdjęcia Macan 2021,, wyszpiegowane Macan 2021,

Ostatnio dzieliliśmy się z Wami tym, że elektryczny Porsche Macan 2022 został wyszpiegowany po raz pierwszy, a dziś mamy dla Was coś z bliższą datą premiery. Oto nowe, odświeżone Porsche Macan.

Nowe Porsche Macan na zdjęciach

Obecny model Porsche Macan przetrwa co najmniej jeden kolejny rok modelowy, będąc na rynku w tej generacji już od 2014 roku. Jasne, Porsche wprowadziło do niego dwie aktualizacje (w 2016 i 2018 roku), ale i tak może to być za mało, aby nadążyć za konkurencją, zapewniając nam coś nowego na początek kolejnej dekady.

Czytaj też: Paliwa syntetyczne Porsche uratują klasyczne samochody?
Czytaj też: Hybrydowe Porsche Cayenne na 2021 rok zyskają większe akumulatory
Czytaj też: Tajemnicze projekty Porsche ujrzą wreszcie światło dzienne

W ramach kolejnego odświeżenia, nowe Porsche Macan nie doczeka się wielkich zmian, co widać po nowym zestawie zdjęć szpiegowskich. Minimalny kamuflaż testowanego prototypu sugeruje, że firma chce jedynie podtrzymać niskim kosztem obecną wersję Macan na rynku przed premierą jego drugiej generacji.

Jedyne znaczące, choć i tak niezbyt okazałe, zmiany ograniczają się do zmodyfikowanego przedniego zderzaka z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi i nowym, bardziej agresywnym dyfuzorem w tylnym zderzaku.

Czytaj teżElektryczne kombi Porsche Taycan wyszpiegowane z gładkim dachem
Czytaj też: Specjalna edycja Porsche 911 Turbo S Embraer tylko dla szalenie bogatych
Czytaj też: Porsche 911 GT3 na najlepszych przedpremierowych zdjęciach

Wewnątrz kabiny sytuacja będzie podobna. Nie będzie żadnych większych ulepszeń, choć źródła serwisu Motor1 sugerują obecność nowej kierownicy i niewielkich poprawkach systemu informacyjno-rozrywkowego. Po stronie napędu nie oczekujemy żadnych zmian, a oficjalnego ujawnienia Macana 2021 spodziewamy się już niebawem.

Wypatruj debiutu Macana 2021 już niedługo – być może nawet w pierwszych tygodniach 2021 roku. Z zupełnie nowym modelem na horyzoncie, Porsche spieszy się z wprowadzeniem ostatecznego liftingu odchodzącego modelu, zanim będzie za późno. .