Reklama

Amazon próbuje wskrzesić zegary z kukułką za 80 dolców

zegary z kukułką, zegary z kukułką Amazonu, inteligentne zegary z kukułką

Jak nie z rodzinnych domów, to ze starych filmów. Zegary z kukułką są rozpoznawalne na całym świecie, a Amazon chce teraz zarobić na ich nowoczesnym wydaniu.

Nowoczesne zegary z kukułką od Amazonu

Jak to przystało na wszystko, co “nowoczesne” zegary z kukułką Amazonu są na swój sposób inteligentne, wymagając sparowania z urządzeniem Echo w odległości do 9 metrów. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z poleceń głosowych Alexa, mówiąc do zegara, ustawiając np. alarmy, czy stopery, które będą widoczne na tarczy zegara analogowego.

Czytaj też: Galaxy Z Fold2 w cenie Galaxy S21 Ultra – ogromna promocja na Amazonie!
Czytaj też: Czy Amazonki naprawdę istniały?
Czytaj też: Zakupy zrobione na Amazonie będzie można odbierać w paczkomatach InPost

Alarmy będą rozbrzmiewać za pomocą zintegrowanego 1-watowego głośnika, którego można ustawić na różne dźwięki, ale jako że razem z nim z “dziupli” wyskoczy mechaniczna kukułka, to osobiście widzimy tylko jedną możliwość. Samo wahadło jest z kolei najwyraźniej wyłącznie ozdobą. Czas zegara jest z kolei zsynchronizowany z porą dnia w systemie Echo i automatycznie dostosowuje się do czasu letniego.

Czytaj też: Chętni na minotaura na nadgarstku? Spójrzcie na ten wyjątkowy zegarek
Czytaj też: Jak wymienić baterię w zegarku? Przykład zakręcanego i wciskanego dekla
Czytaj też:
Nowy zegarek G-Shock G-Steel GSTB100GC-1A

Zegary z kukułką od Amazonu zamkną się w wymiarach 285 × 185 × 90 mm i wadze 758 gramów, a zasilanie zapewnią cztery baterie lub przewód USB. Co ciekawe, choć te zegary z kukułką od Amazonu można teraz zamówić w przedsprzedaży za 80$, to ich produkcja zależy od zainteresowania do 19 marca i jeśli to będzie zbyt niskie, wszyscy nabywcy otrzymają zwrot pieniędzy.