Reklama
aplikuj.pl

Nowy zegarek G-Shock G-Steel GSTB100GC-1A

Nowy zegarek G-Shock, G-Steel GSTB100GC-1A, GSTB100GC-1A

Popularna na całym świecie marka ogłosiła swój świeży nabytek w serii G-Steel w postaci modelu GSTB100GC-1A. To zupełnie nowy zegarek G-Shock.

Nowy zegarek G-Shock jako G-Steel

Chociaż G-Steel nie jest rodziną, która ostatnio była w centrum uwagi, to ponowne rzucenie na nią cienia zrealizowano w dobrym stylu, stawiając na wyrafinowaną kolorystykę i nowe, odważne oblicze średniej klasy serii G-Shock.

Czytaj też: Chętni na minotaura na nadgarstku? Spójrzcie na ten wyjątkowy zegarek
Czytaj też: Nowy zegarek Porsche. Oto TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph
Czytaj też: Limitowany zegarek Girard-Perregaux zachwyca futurystyczną kopertą

Nowy zegarek G-Schock GSTB100GC-1A bazuje na agresywnej, 53,8 mm kopercie ze stali nierdzewnej i szeregu kanciastych, rozbudowanych linii, którą wieńczą wyróżniające się od reszty śruby w kolorze przycisków, koronki i elementów tarczy. O niebywałą ochronę przed wstrząsami oraz wodoodporność do 200 metrów głębokości możecie być pewni.

Tarcza Casio G-Shock G-Steel GSTB100GC-1A oferuje analogowy wzór wspólny dla rodziny GSTB100, ale wprowadza nowe bogactwo w czarno-złotej kolorystyce. Szczególną uwagę warto tutaj zwrócić na charakterystycznej, przypominającej śmigło tarczy pomocniczej GSTB100, czy obecność systemu ładowania Tough Solar.

Układ czterech tarcz pomocniczych zawiera również zaskakująco głęboki zestaw funkcji, a w tym 24-godzinny chronograf, 24-godzinny minutnik, wieczny kalendarz, funkcję czasu światowego i codzienny alarm. Wszystko to bazuje na mechanizmie kwarcowym Module 5513, oferującym bezprzewodową łączność Buetooth, zapewniającą łatwy dostęp do funkcjonalności i telemetrii aplikacji G-Shock Connected.

Czytaj też: Zegarek C1 Worldglow niczym światło w ciemności
Czytaj też: Radosny kwiat art
ysty ozdobił nowy limitowany zegarek Hublot
Czytaj też:
Jak działa zegarek kwarcowy?

Całość dopełnia teksturowany gumowy czarny pasek z żywicy, a jeśli idzie o premierę Casio G-Shock G-Steel GSTB100GC-1A, ta będzie miała miejsce już pod koniec lutego tego roku w cenie 420$ (prawie 1600 zł).