Reklama
aplikuj.pl

Zestaw Ark wygląda niczym z kempingu marzeń

ark namiot

Podczas lockdownu związanego z pandemią koronawirusa na popularności zyskały wszelkiej maści kempingi, namioty i kampery. Firma Exod postanowiła zaoferować własne rozwiązanie w tej kwestii.

Ark, bo tak nazywa się wspomniany produkt, ma być wyjątkowym namiotem o solidnej i łatwiej do rozstawienia konstrukcją. Całość może zostać rozwieszona np. na dwóch drzewach czy też skałach oddalonych od siebie o 4 do 10 metrów. Pasy mogą być również umieszczone na dachu i służyć do zawieszenia namiotu.

Zestaw Ark wygląda świetnie, choć może odstraszać ceną

W Ark może spać jedna lub dwie osoby – konstrukcja jest wodoodporna, oddychająca i oparta o nadmuchiwany stelaż. Posiada też przezroczystą płytę dachową zapewniającą naturalne oświetlenie oraz wewnętrzne kieszenie do przechowywania przedmiotów.

Czytaj też: Universe – z tym namiotem podbijesz ziemię, wodę i powietrze

Czytaj też: Co powiecie na biwak w namiocie na samochodzie?

Czytaj też: Aerial A1 to namiot i hamak w jednym

Exod prowadzi obecnie zbiórkę w serwisie Kickstarter, oferując kilka pakietów. Zestaw złożony z namiotu, pompki, palików, liny, torby i zestawu do napraw kosztuje obecnie nieco ponad 4 tysiące złotych. Cała paczka waży 4,7 kg, podczas gdy kompletny zestaw (wspomniane elementy plus karbonowa rama i paski klinowe) jest dostępny w cenie ok. 10 tysięcy złotych i waży nieco ponad 8 kilogramów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News